Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj Nik šta si im dozvolio, a dva poena od pobjede.
    1. Andrey Rublev
    2. Thanasi Kokkinakis
    3. Alexander Zverev
    4. Ernesto Escobedo

    Renesansa tenisa u 2016 godini.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Vidim ja tvoju taktiku ti ides po tanjire. Jebes to, ili titula ili nista.
      600 po 600 i na kraju godine prvo mjesto
      sigpic

      Comment


      • Sada je pitanje da li ići siguricom kao Vladan sa Novakom i 600 bodova ili pikirati Rafu pa Novaka za klimavu hiljadarku

        Comment


        • Nema klimave hiljadarke Aleksa

          Vladan JJ
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Vladan namerno igra sigurice, on sada mora da igra Novaka, u Koliko Raona dobije onda mora Raonu. I to mu je sto mu je.
            A ti Lekso kako hoces, kako vise volis
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Činjenica je da Sandu i ja imamo najbolje karte za vikend, što se svakako i očekivalo. Prelagana je ovo igrica za majstore, nema izazova, protivnici slabi osim Vladana na dugoročne staze. On je jedini motiv koji nas može održati da igramo u kontinuitetu. Za nas se ova igrica ne zove suicide jer uvijek biramo kako treba.

              Comment


              • Javlja se glas sa dnaaaaaaa...,.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Činjenica je da Sandu i ja imamo najbolje karte za vikend, što se svakako i očekivalo. Prelagana je ovo igrica za majstore, nema izazova, protivnici slabi osim Vladana na dugoročne staze. On je jedini motiv koji nas može održati da igramo u kontinuitetu. Za nas se ova igrica ne zove suicide jer uvijek biramo kako treba.
                  Čuj protivnici slabi, do kraja godine sam prvi bez konkurencije.
                  1. Andrey Rublev
                  2. Thanasi Kokkinakis
                  3. Alexander Zverev
                  4. Ernesto Escobedo

                  Renesansa tenisa u 2016 godini.

                  Comment


                  • Originally posted by ledeni 80 View Post
                    Sto me neposlusa partneru proslo kolo sad bi u pf bio
                    Svakim turnirom sam sve blizi finalu
                    Sada sam doguro do 4. pika, znaci sledeci turnir 5 pa onda 6 itd... Do kraja godine cu upasti u neko pf
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Ajmo Rafa popij neki čarobni napitak

                      Comment


                      • Ineresantan turnir. Ili Luka ili Sandu.

                        Comment


                        • noto ima Novaka za sutra čini mi se isto

                          Comment


                          • Kako poispadase ljudi, umjesto da stave 600 bodova u dzep.
                            sigpic

                            Comment


                            • Znao sam da je Rafa klimav bio, ali jbg povukla me želja za titulom

                              Comment


                              • Ako Nisikori veceras dobije noto i ja smo zavrsili ovaj turnir finalom (nemamo vise opcija)
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X