Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Janowicz ili predaje ili gubi mec , bas male sanse da dobije , skoro nikakve ..
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • I moja zamena ide kući
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by apacrow View Post
        hahahah


        Eeeej, nismo se tako dogovorili. Nema kafe dok igramo, hoces da postanes kao Noto i Shminka.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Op, op biće ovde ipak svašta, Janovic izgubio prvi i gubi u drugom...
          Ja lepo kažem Monfi nemoj igrati na njega, on zapeo

          A nisam ni ja ništa bolji, igrao sam na Andersona, nije ni on baš čitav ..

          Comment


          • Peci, moracu da podelim sa tobom mesto apsolutnog pobednika.

            Comment


            • Dodig (Janowicz) ovo je najjači tip

              Comment


              • Evo još jednog kafedžije

                Jesi ti taj p4p1?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Jasta, cekam da preda, pa i da se ozvanici.

                  Comment


                  • Okrenu Jerzy, svi imaju sreće osim mene

                    Comment


                    • Dobar taj Golf IV, shminka... noto, oprošteno ti je, aminovan si...

                      Comment


                      • ostadoh u igri ni kriv ni duzan

                        Comment


                        • Ti da se stidiš. Od svih parova uzeo si protivnika čoveka koga ovde veličaš mesecima. Iz principa nisi to smeo da uradiš, ako ništa drugo.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • win-win situacija

                            Comment


                            • Dakle - shminka, noDi, earth, peca, p4p1, Monfa, straxx, Jack 10, Vlaki, edohz, Legenda, apa, eM i kreso; mi ostali se krčkamo... Peca apsolutni dominator, nakon jučerašnjeg pecanja, sada laganim potezima zabacuje do četvrtog dana...

                              Nastavak igre (pored dosadašnjih isplaih igrača) u Indian Wells-u čeka loli, možda mu se još neki pridruže...

                              Comment


                              • Pridružiću se ja sigurno, Bojana je birala Pospisila a ona je dokazani baksuz Miniran sam i destabilizovan od strane organizatora i Dodiga, sve je ovo smišljeno

                                Comment

                                Working...
                                X