Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vladan šprda konkurenciju. Unaprijed im govori šta je pad i opet ih pobjeđuje. To je kao kad igrač izvodi penal i kaže u koju će stranu pucati i opet pješke da gol.

    Comment


    • Ne daj se ... furaj svoj fazon
      U pravu si bolje da se ne mesam, jer ako krenem da igram ovo nece biti dobro ... po ostale
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Baš se sprda..nema ga nigde ove godine i samo priča.. znate deco ovako je to jednom biloooo


        Ajde Sany-boy, mada si sada okasnio
        Last edited by miloolja; 11-04-16, 21:40.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Dovoljno je meni i pola godine da zagospodarim ...
          Tako da krecem posle RG - mozda.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • ko Tomik

            samo priča

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Ne daj se ... furaj svoj fazon
              U pravu si bolje da se ne mesam, jer ako krenem da igram ovo nece biti dobro ... po ostale
              Ja sam se uključio, vrijeme je da i ti kreneš. Imaju i neki dublovi, taman da i tu izdominiramo, možda nam ne treba ni 6 mjeseci, konkurencija je preslaba kao 2004.

              Comment


              • Cuevas sutra 6:2 6:1
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Kuevas je igrac juznoamericke sljake, taj nista u Evropi ne moze

                  Jbt Bojana je prva na race listi sa 1600 bodova, pa ozbiljno razmisljam da ne igram Slemove vec samo Masterse i opet cu vjerovatno biti prvi na kraju godine
                  sigpic

                  Comment


                  • Ijaaaaaaooooooo kad reče dublovi, sada sam shvatila da mi partner nije igrao!!!
                    Pa Siniša, zar opet? Da sam shvatila na vreme samo
                    A bili smo prvi prošle godine
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ako cemo igrati u paru, onda najranije sto ja mogu je od Barselone na primer.
                      Aj videcu, posalji pm pred taj turnir, pa mogli smo ... Nemam pojma.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • zna se ko je najjači u dublu, tu nema borbe nikakve

                        Comment


                        • Da, da kao prošle godine...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ni i ja smo novi dubl, proslo je vreme prilagodjavanja, preuzimamo prvo mesto na race vec posle MC-a
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Ko je najjaci u dublu? Ja ne igram dubl jer mi je ispod casti, ali ako je neko bas domintan voljan sam za dubl partnera, da skinemo te dominatore sa vrha
                              sigpic

                              Comment


                              • Bojana ljevakinja, ja dešnjak, ne može se protiv toga u dublu

                                Comment

                                Working...
                                X