Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ovo tek sada vidim da sam u top10

    Comment


    • NI,

      odgovorno tvrdim da su na `raceu` ispod tebe samo oni koji nisu igrali

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Kako nepregledna?

        A ako neko zeli, neka izmenja celu tabelu, ja sigurno to necu da radim
        Pa reci fino bre srpski da te ceo svet razume.

        Mijenjanje tabele je komplikovano. Vise nego dobar razlog da ostane kakva jeste.

        Originally posted by shminka View Post
        NI,

        odgovorno tvrdim da su na `raceu` ispod tebe samo oni koji nisu igrali
        Koji nisu igrli NI JEDNO od tri kola. I ne samo to, Bojana je uvjerljivo prava...

        Svejedno, RACE je jedina logicna tabbela.
        Last edited by NI; 09-03-16, 10:22.

        Comment


        • Eto NI, konacno si shvatio zasto je ova tabela vise nego pregledna
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Na kog rekreativca sam ja tipovao majko mila.... Ni na 4. turniru od pocetka sezone necu proci prvo kolo, ima li neko gori od mene?
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ima li neka nagrada za šampione koji još nisu prošli prvo kolo ove sezone, cisto motivacijski da nam bude lakši nastavak sezone
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Na kog rekreativca sam ja tipovao majko mila.... Ni na 4. turniru od pocetka sezone necu proci prvo kolo, ima li neko gori od mene?
                Imam ja

                Comment


                • Meni je vec zao ovih igraca koje masovno biramo u prvim kolima, nista nam nisu uradili ljudi
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Kad se pogledaju nasi pikovi, zacudjujuci je nivo slicnosti, bar u prvim kolima.

                    Ova sezona je puna iznenadjenja i nije to toliko cudno da toliko ispadamo u prvom kolu.

                    Js nista nisam pogdio ove godine. Ni jedan mec. U Dubaiu mi je cak i rezerva izgubila. Svejedno, ne mogu reci da sam ista nelogicno odigrao.
                    Last edited by NI; 11-03-16, 08:41.

                    Comment


                    • Konacno sam i ja prosao prvo kolo
                      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                      Comment


                      • Originally posted by ACM Dejan View Post
                        Konacno sam i ja prosao prvo kolo
                        takodje, sad po titulu

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Meni je vec zao ovih igraca koje masovno biramo u prvim kolima, nista nam nisu uradili ljudi
                          lepo nam stoje 1 u dnevniku

                          Comment


                          • Ostati sam u životu ili sa Oljom put nebesa, pitanje je sada

                            Comment


                            • ako ti je put sa mnom i Marinom put u nebesa, onda ćeš mnogooo dobro da se provedeš

                              sutra će biti još zanimljivije mislim ako prođem danas ofc
                              Last edited by miloolja; 17-03-16, 10:33.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Akija zaposlili za stalno gore, pravi koktele

                                ne mora više tamo-vamo da se pegla

                                Comment

                                Working...
                                X