Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ispiti su trenutno, a za AO bili kolokvijumi, nemam vremena ni za analizu, bice bolje od Marta
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ja cu, koji mi se grad dopadne Kad` moze Serena - mogu i ja
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Ispiti su trenutno, a za AO bili kolokvijumi, nemam vremena ni za analizu, bice bolje od Marta
        Aj da vidimo i to cudo

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          http://www.protennislive.com/posting/2016/495/op.pdf

          finale se igra u subotu, tako da imamo 6 dana takmičenja u Dubaiju...ili se barem nadamo da imamo toliko
          Kakav je ovo žreb ili bolje reći parovi...celih šest? Ko ih sastavi samo...
          A što doktor filozofije Miša počeo da obilazi čelendžere
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Bojana, Sminka, ko god, dodajte Ni-ja i mene u tabelu sa dublovima
            sloboda ili ništa

            Comment


            • nije frka, dodamo prije IWa, ako se slučajno zaboravi, samo još jednom napomenite

              Comment


              • Jaziri preti da opet postane legenda ove igre

                Comment




                • Last edited by shminka; 22-02-16, 11:05.

                  Comment


                  • Jel to hoćete da kažete da je doktor filozofije izgubio prvi?:

                    Poslato sa htc
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nista cudno,Juzni vise ni protiv mene nije favorit.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Šteta što se ne igra za Acapulco i da danas igraju Damir i Thiem jer koga ja odigram on izgubi.
                        Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                        Comment


                        • Ja 3 turnira ove godine nisam prosao prvo kolo
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • shminka,

                            Na temi tabele imas dva Rotterdama a nijedan Dubai. Doduse, sto se mene tice, sve jedno .

                            Comment


                            • eto ga Dubai, da znaš i zvanično da si odradio i prvo kolo Dubaija

                              Comment


                              • Gledaj bice to sa malo vedrije strane...sledeće godine nemaš šta da braniš.

                                Koliko je Bojana spora u ažuriranju tabela i rezultata, toliko ovaj shminka ne da čoveku da ne pocrveni bar do mraka.

                                Tako mi i treba kada sam Čunga stavila kao rezervu...cccc...kukavica!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X