Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam neki osecaj za filing da ce Robredo dobiti Stena ali ipak nisam smeo ici na taj tip, ipak sam u drugoj nedelji GS
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Ovo ti još gore što si izabrao, Jo dobija Andyja

      Comment


      • e moj Griša

        Comment


        • Car !
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Sad će Aki da vam smuti nešto, da lepo pajkite
            sigpic

            Comment


            • Aki sutra ispit ima, ali samo za goste ide runda one tvoje brlje iz grma kod jezerceta
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Koliko ubio Grigor danas ?

                Comment


                • Znam da je izlizana fora ali ja sam znao da ce Gael da dobije ali nisam smeo to kao prvi pik
                  nego stavio ga u rezervu.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Bravo Marine

                    Comment


                    • FC, ne mozes Nishikorija kao zamenu, na njega si vec igrao
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ispravljeno

                        Comment


                        • Zar nije bilo pravilo da se biraju sva cetvrfinala? Tako je bilo na Wu cini mi se?
                          sigpic

                          Comment


                          • tamo su bila sva u jednom danu, ovdje nisu...pa se igra kao na AOu

                            jedan danas, jedan sutra

                            Comment


                            • Onda se osmina cijela birala, nesto mi se ne cini da su svi bili u istom danu, neka konfuzija velika bila
                              sigpic

                              Comment


                              • Na Wu u ponedjeljak svi igraju...6 dana u prvoj sedmici, 3 kola...i 4 kola u drugoj...1/8 1/4 1/2 i finale...pon, sri, pet i nedjelja

                                Comment

                                Working...
                                X