Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šomi ostavi se reketa `leba ti.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Originally posted by Johnny View Post


      Ti si pakostan i ljubomoran, valjda ti nije jasno kako ćeš da mi gledaš u pozadinu do kraj godine

      Originally posted by shminka View Post
      Očekivano Olja ispada nakon što je odlučila da ne prepisuje
      A ti si prirodno zloban.. ne dao bog da kažeš nešto lepo...

      E to su...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Haj ba Olja sad mozemo na miru kokelcice da ispijamo
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Što ne možeš ti bez mene... razumljivo, al što ne mogu ja bez tebe, pa te stalno pratim, to mi nikako nije jasno
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Ti si pakostan i ljubomoran, valjda ti nije jasno kako ćeš da mi gledaš u pozadinu do kraj godine



            A ti si prirodno zloban.. ne dao bog da kažeš nešto lepo...

            E to su...

            Hhahahah eh Johny kak ogod ispadne bice tebi dobro
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Što ne možeš ti bez mene... razumljivo, al što ne mogu ja bez tebe, pa te stalno pratim, to mi nikako nije jasno
              Attraction is not a choice of a woman, it is my choice
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Attraction is not a choice of a woman, it is my choice
                Harvey ti hakovao profil?

                Comment


                • Lopez danas ispada, tako da bi bilo dobro da ne igrate na njega.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by p4p1 View Post
                    Harvey ti hakovao profil?
                    Sad ce tek da mi mozak hakuje sa novom epizodom, taman se skida
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Peco igraš li ti ovu W igricu fantasy? Verovatno ne, jer je to prava debilna igrica.
                      Ajd sad što ti se briše kapiten, ako kojim slučajem hoćeš da zameniš igrača sa određenim sklonostima i kvalitetima, a koji slučajno i nosi traku oko ruke (inače to su i dupli poeni), nego što se sa onih kilometarskih spiskova sa kojih biraš određenog tenisera-teniserku, uopšte ne brišu one koji su ispali
                      A nemam fotografsko pamćenje
                      RG je zakon, još da ga je Novak osvojio

                      btw, da ne menjam temu... SKF preko chroma neće da radi...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • stvarno je debilna, glupi englezi

                        nzm kad planiraju da uracunaju poene za igrace koji su juce odigrali svoje

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Peco igraš li ti ovu W igricu fantasy? Verovatno ne, jer je to prava debilna igrica.
                          Ajd sad što ti se briše kapiten, ako kojim slučajem hoćeš da zameniš igrača sa određenim sklonostima i kvalitetima, a koji slučajno i nosi traku oko ruke (inače to su i dupli poeni), nego što se sa onih kilometarskih spiskova sa kojih biraš određenog tenisera-teniserku, uopšte ne brišu one koji su ispali
                          A nemam fotografsko pamćenje
                          RG je zakon, još da ga je Novak osvojio

                          btw, da ne menjam temu... SKF preko chroma neće da radi...
                          Nisam ti se mila mi olja upuštao u još jedno blentavo iskustvo. Dosta mi je ovo jedno
                          sigpic

                          Comment


                          • A što je najgore olako smo shvatili pravila ili bolje reći površno, odnosno nikako pročitali
                            Postoji vreme za svako kolo kada mogu da se menjaju igrači i po svakom kolu samo pet izmena
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              A što je najgore olako smo shvatili pravila ili bolje reći površno, odnosno nikako pročitali
                              Postoji vreme za svako kolo kada mogu da se menjaju igrači i po svakom kolu samo pet izmena
                              Pa da, pise tamo 5 izmena po svakoj rundi
                              samo sto sam ja mislila da kapiten moze da menja mesto u timu, ali izgleda da ni to ne moze...

                              a kako mislis ne radi SKF preko chroma, ja nemam problema
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                A što je najgore olako smo shvatili pravila ili bolje reći površno, odnosno nikako pročitali
                                Postoji vreme za svako kolo kada mogu da se menjaju igrači i po svakom kolu samo pet izmena
                                napravio sam (greskom) jednu izmenu u 1.kolu i juce sacekao da mi to resetuju na novih 5 i da resetuju poene, pa da sastavim ekipicu za drugu fazu.. bzvz, ako se sete da upisu -sete, ako ne ko ih shisha

                                Comment

                                Working...
                                X