Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako je Čipe primamljiv za sutra

    Comment


    • Formuli se vi mozete hladno naklonit, covjek predao mec, a vodio. Naklon do poda. Svejedno nije moja podloga, who fuckin' cares?
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Taktika Aki, taktika

        Ko igra na formulu i zanemaruje taktiku...
        sigpic

        Comment


        • Ma kakva taktika. Haas protiv estonca da 1000 puta izadje na teren dobiva. Uostalom veze nemam ni kakva je povreda kod Haasa u pitanju, a i ne interesuje me. Da sam opet trebao da biram birao bih isto.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • ma nista bez DON Fabio

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Da sam opet trebao da biram birao bih isto.
              #riskeverything #walkingonthinice
              sigpic

              Comment


              • Da sam birao drugacije, predali bi Gaske i Ferer
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Dobro meni nije jasno zasto vama nisu dopustili da pickujete jos jednom, oba igraca predala,a bilo je jos meceva za odigrati..
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Da biraju dok ne pogode pobednika
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Vladane mi idemo na titulu je li tako?
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Do 1200 bodova barem
                        sigpic

                        Comment


                        • Vladan je kukavica, on ne ide na titulu, on skuplja poene, nesto kao Ferer
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Kakav Vlajko i titula. Ide u cetvrtfinalu Roger i Nadal, u polufinalu Nole i eto tuge
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Dobro meni nije jasno zasto vama nisu dopustili da pickujete jos jednom, oba igraca predala,a bilo je jos meceva za odigrati..
                              Neka, treba neko i da ostane zdrav na ovom turniru, dosta smo karijera unistili. Cekam samo jos Fed da mi preda i da se povucem lepo a vi se ganjajte sa formulama i taktikama
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Ako dodje titula to ce biti lijepo, ali je prioritet finale i prvo mjesto na kraju

                                #taktika
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X