Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tu sam, dje zapelo

    Comment


    • Zapelo u Doboju, na moru
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • olja ima prituzbe na tvoj rad
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Daleko od toga da je Raonic favorit protiv Sardija jer ovaj drugi fakat dobro igra ali eto

          Comment


          • Naravno, samo jedan pobjednik je meni siguran sjutra i na njega sam igrao, neka dodje 600 bodova i odlicno
            sigpic

            Comment


            • Razmisljao sam o sigurici ali sam izbarao da malo rizikujem

              Comment


              • Ja kad god razmišljam o riziku... pocrvenim, obično od muke...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Chardy je u prvom gejmu jučer tražio medical i dobio neku udlagu za stopalo, a plus ga je Lošmi tukao prošli tjedan

                  Comment


                  • Jebo igricu gdje narodu cilj skupit sto vise bodova po turniru, ali ne i osvojiti turnir
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Jebo igricu gdje narodu cilj skupit sto vise bodova po turniru, ali ne i osvojiti turnir
                      Pravo zbori kolega s onog sveta
                      Ispade poenta doći do kraja turnira, da bi na kraju blejao jer si potrošio favorite.
                      Mala sakupljačka bodovna blentava igrica
                      sigpic

                      Comment


                      • Poenta igrice kao i svakog takmicenja je da budes najbolji. Ne vidim sta tu nije jasno
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • A kao i u sve ostalome, bune se oni sa dna tabele...očekivano

                          Comment


                          • Zato sam ja igrao na Dimitrova. To je jedina šansa da osvojim turnir.

                            Dimitrov - Nadal - Đoković => put uspijeha

                            Comment


                            • Nije npr jasno da se nagrađuje neko ko na kraju ostane bez mogućnosti da tipuje. To je za kaznu a ne nagradu. Ako je igrica u osnovi hazarderska nagraditi hazard a ne kalkulanstvo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                A kao i u sve ostalome, bune se oni sa dna tabele...očekivano
                                Bas sam na dnu
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X