Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slazem se, jer niko ovde ne moze predvideti kad ce se neko povrediti ili da li je neko dosao nespreman na turnir. Plus na ovakvim temperaturama svaka povreda brzo dolazi do izrazaja

    Comment


    • Sto se mene tice, ja sam vise za to da se zamena racuna i kad dodje do predaje u toku meca Ali moramo to da odlucimo odmah, posto imamo vec takav slucaj, da bi earth znao sta da radi

      Sent from my HTC, posto mi se moze
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Dakle, u slucaju predaje (bilo kad i bilo gde) uzima se zamena. To je jedino logicno.
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • Meni je tako bolje, a i zanimljivije je, jer kad ti prvi pik gubi, ti navijas da preda i da te spase

          Sent from my HTC, posto mi se moze
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Obavestite Eartha da je ziv!
            It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • Ako zamena ne mora da se iskoristi, tog igrača mogu ponovo da odaberem i kao prvog kasnije? Mene samo to brine od jutros...

              Comment


              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                Ako zamena ne mora da se iskoristi, tog igrača mogu ponovo da odaberem i kao prvog kasnije? Mene samo to brine od jutros...
                Da! Po stoti put.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Sto lepo ne date anketu, pa da glasamo za to da li se racuna zamena ako neko preda u toku meca? Meni je to glupo, ali ako se vecina slaze, onda okej.

                  Comment


                  • Da mozes.

                    Comment


                    • Ma nije tako bolje...gleda se ko ce proci u drugo kolo...nema ovo veze sa kladom...to sto je tvoj igrac ispao tako sto je predao ostale igrace bas i ne interesuje

                      Ispao je sa turnira, a ti si tipovao da ce proci dalje...vrlo jednostavno

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Da mozes.
                        Hvala.

                        Comment


                        • Pa ne igramo u pare, why so serious Mene zanima da nekog pobedim kako dolikuje. Tako sto ce se on zajebati prilikom izbora, a ne da ga necija povreda izbacuje iz igre.

                          Comment


                          • pa biranje igraca podrazumijeva i poznavanje stanja u kom se tvoj igrac nalazi...sto znaci da ce bolje proci oni koji su upuceniji

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              pa biranje igraca podrazumijeva i poznavanje stanja u kom se tvoj igrac nalazi...sto znaci da ce bolje proci oni koji su upuceniji
                              Daj, ne lupaj. Sta ako ti igrac vodi 6:0 6:0 5:0 i recimo pukne mu tetiva. Sta kao trebao si znati???

                              Svuda i u svi mogucim igrama predaja se ne racuna, vec se ponistava. Ne treba izmisljati toplu vodu.
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • ne pucaju tetive tako lako

                                a postotak predaja u tenisu pri vodstvu je ocajan...predaju vecinom oni koji znaju da nemaju sanse

                                za slucajeve tipa tog tvog bi se i moglo progledati kroz prste...

                                A zasto biti pomilovan kad izaberes Pašanskog...a on preda pri rezultatu 3-6 0-5 15-40

                                Comment

                                Working...
                                X