Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije 1.22, nego 1.24 :P.. mala je razlika između njih dvojice... čuj Marinko da pobedi samuraja

    A AKi baš voli da sprema one koktele... javite mu da ima neke stvari da nosi Peci, da ne zaboravi da se javi pre nego što ode.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • AKi ekonomista, za njega je sve ispod 2 dosadno i neisplativo

      Comment


      • Male kvote u tenisu slabo sta znace, tako ako se po tome gleda, neces sigurno puno dogurati

        Comment


        • Ma kakav Dodig, #formula izracunala Mayer prosle godine razbio Dodiga dva seta ovdje u Miamiu. Vjerovatno i sigurica dana na kladari.

          Navlakusa kladara sa kvotom
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Akice nisam ja ni videla kvote kada sam rekla da ne zaboraviš da mi se javiš kada kreneš, Peci da pošaljem neke stvari
            De si ovaj par izabrao, Bog te video pored toliko drugih sigurnijih?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Da jedan narkos dobije pouzdanog Alehandra Gonzalesa koji je uzeo set Djokovicu kasnije osvajacu IW-a,pa dobro ljudi da li ste vi normalni?
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Adrenalin rush

                Kupio sam novi shaker pa veceras oko 7 krecem put nebeskih vila
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Možda sam malo dosadna samo nemoj da zaboraviš da se javiš... evo torba spremna, samo da je pokupiš za Pecu.

                  Spremila sam vam i neka pića, malo više bezalkoholna, ponapijaćete se tamo...pa vi mučkajte.
                  Last edited by miloolja; 21-03-14, 15:04.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Moze moze, cekam prvo posiljku platinastih metaka, necu trovanje teskim metalima
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Kupi onaj Golf grobljanski taj ti najjeftiniji.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Majami je prepun iskusenja za Gaskea.

                        Nadam se da se pokazati karakter.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Aaa ne, ne, neće krenuti stranputicom, opet... zna se ko je tamo Bog i batina...

                          Spoiler
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Al ce ovo biti zajeban mec za Narkomana
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Kevin #pješke

                              Comment


                              • U kakvom je stanju Pospisil da znam za sutra?
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X