Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2014 (AO)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fuentesova škola

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Fuentesova škola
      Polako s tom kafom. Nije zdravo da pijete toliko. Znam da vi Saralije volite da kafenisete ali...

      Comment


      • Originally posted by Johnny View Post
        Tacno je.
        Pa lepo baš.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Znači piši propalo za žulj, našli su lijek

          Comment


          • Nema teorije da ono zamladi do sutra, teorije nema.

            Imat ce on problema sutra sigurno ...
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Zelim Vavrinki da osvoji ovaj GS, ali sanse su mu male.

              Protiv Rafa moze da osvoji set ako ga lupanje bude islo. Ali tri? Gotovo nemoguce. Rafa mu nece pokloniti jedan kao Novak i nece puknuti u drugom. Ne pomaze tu ni zulj.

              Protiv Federera? Igracki, u ovom tenutku, Stan mu je ravnopravan. Ali znajuci da je Stanu ovo prvo finale i da ce biti jako nervozan i znajuci da ima kompleks Rodzera Federera, ne vjerujem da moze pobijedi.

              Comment


              • Federerova defanziva je baš loša, ali to niko do sada nije imao priliku eksploatisati. Stan trenutno igra daleko najbolji napadacki tenis na svijetu. Pocevsi od servisa, do FHa, pa do BHa...

                Kompleks jeste tu, nece mu goditi ni promjene ritma...ali kada bi uspio igrati agresivno kao do sada onda bi definitivno imao velike sanse

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Federerova defanziva je baš loša, ali to niko do sada nije imao priliku eksploatisati. Stan trenutno igra daleko najbolji napadacki tenis na svijetu. Pocevsi od servisa, do FHa, pa do BHa...

                  Kompleks jeste tu, nece mu goditi ni promjene ritma...ali kada bi uspio igrati agresivno kao do sada onda bi definitivno imao velike sanse
                  Dakle slazemo se! Ako hocemo finale trebamo Federera, ako hocemo setnju dobar je Rafa.

                  Comment


                  • Federer za win-win finale za mene

                    Comment


                    • Mnogo me zanima kako ce poceti mec Federer. Ranije je bio u 90% duela vrlo nervozan, zato i me zanima kako ce da udje sad, da vidimo kakav je Edberg efekat. Mislim da je i sam Roger svjesan da prvi set je najbitniji za njega, ako ga izgubi sanse su mu 0%. Ipak ja tipujem na Nadala, 3-1 u setovima.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Federer za win-win finale za mene
                        E stani, ovo je sok za mene Fedjo no.1 izbor?


                        Ja totalno zaboravim da je Fed zadnji put pobjedio Rafu na GS 2007 a i tada je trebao da izgubi, to ulijeva Rafi mnogo mnogo samopozudanja ali zakon veliki brojeva me plasi
                        Last edited by DinoFC; 23-01-14, 14:23.

                        Comment


                        • 51-49 za Stana u finalu

                          Comment


                          • Malo o tretmanu koji ce primjeniti

                            "We applied creams that help regenerate skin, but also Indiba, which serves to accelerate the healing process," explains Cotorro. The device that applies radiofrequency thereby accelerating metabolism of cells, reorganizing oxygenated blood, improving the velocity of blood flow and by promoting lymphatic drainage of the peripheral area.

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Federer za win-win finale za mene
                              Ajde, ajde kazi sto stvarno mislis. Federer dobija je idealno finale za tebe a moza je i za Vavrinku.

                              Comment


                              • Originally posted by DinoFC View Post

                                Ja totalno zaboravim da je Fed zadnji put pobjedio Rafu na GS 2007 a i tada je trebao da izgubi, to ulijeva Rafi mnogo mnogo samopozudanja ali zakon veliki brojeva me plasi
                                Kakav bre zakon velikih brojeva

                                D.V. objasnio po tom pitanju:
                                "Po teoriji većih brojeva mi smo navodno morali da dobijemo treću utakmicu sa CSKA, a po tome bi neki posle 11 godina trebalo da osvoje titulu pa nisu"
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X