Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2014 (AO)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Zelim mu uspesnu karijeru

    Comment


    • http://www.ausopen.com/en_AU/video/i...rdDcrSvXpACfRX

      Kokkinakis kralj
      link

      Comment


      • Originally posted by DinoFC View Post
        Stvarno vam zavidim kako mozete da spominjete zrijeb s obzirom kakav Novak ima. Niko vise ne spominje zrijeb sami vi Djokisti, niste mi jasni. Razumijem da ocito volite sarkazam ali ne znam
        E jbg spominju ljudi zreb, jer se svi (Novakovi navijaci) heteli mi to da priznamo ili ne po-mnogo/malo plase/imo Rafe....
        Nema tu sarkazma, nema niceg sem cistog straha, ALI uz odredjenu dozu realnosti....
        JER kada se baci pogled na zreb Koliko god da je Novaku lagan (za gs standarde 1/4 Stanislav, 1/2 Berdih/Ferer jesu smesni protivnici) opet je Rafaelov u prva cetiri kola pa i u 1/4 posle danasnjeg Delpovog poraza dosta laksi. A svi znamo dobro da je Rafaelu najbitnije da u startu dobije lagane protivnike. Znaci Nadal u odnosu na Novaka ima tezeg protivnika samo u polufinalu (eventualno sada trece kolo i Monfils - mada je po meni i to diskutabilno kada se poredi sa Istominom), sve ostalo samo udari obicnu komparaciju i videces da je kod Novaka zaguljenije. CAK i to 1/2 nije preterano gadno za Rafu jer mu dolaze stare musterije.... Od Mareja u zivotu nije izgubio u polufinalu slema, a Federera dere gde i kako stigne.
        Znaci sta smo zakljucili - RAFA IMA LAKSI ZREB OD NOLETA - kada sve obrnes i okrenes. Iskombinuj to sa onim iskonskim strahom koji pomenuh malopre i nadam se da ti je sada jasno sto Djokisti kukaju A realno imaju cega da se plase, nisu ti strahovi ni malo neosnovani ...
        http://www.youtube.com/watch?v=zLd4cCSO3cA
        Nista licno majstore samo me tvoj nick podsetio na ovo
        Da se malo nasmejemo
        Last edited by Sandugp; 16-01-14, 22:14.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • zasto sam znala koji je film i pre nego sto sam kliknula na link
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Dobar je volej, ali ne volim to tripovanje posle osvojenog poena...

            Comment


            • Originally posted by Vule_89 View Post
              Dobar je volej, ali ne volim to tripovanje posle osvojenog poena...
              Iz tog razloga je meni Kokinakis bolji i vise mi se svidja
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ne znam, meni deluje prepotentno..daleko bolji igraci od njega to ne rade..

                Comment


                • Meni se takodje Kokiška doimao danas protiv Rafe,rekao je celom svetu da je bas kvalitetan potencijal i da se moze od njega mnogo ocekivati. Sad` je ovo dalje sve do njega.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Iako ima jos jednu godinu juniorskog tenisa, odlucio je da se posveti profesionalnim turnirima...i vec za par sedmica ce dobiti WC za turnir serije 250 u Marseju

                    Lako je kad igras za Australiju

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Iako ima jos jednu godinu juniorskog tenisa, odlucio je da se posveti profesionalnim turnirima...i vec za par sedmica ce dobiti WC za turnir serije 250 u Marseju
                      Lako je kad igras za Australiju
                      Pa dobro Shminka nemoj sad` gledati kroz prizmu Damira,Kokiška ima to što ima ali Damir ima ono što ovaj nema ako me razumeš. Pocev od imata i uslova iz kojih dolazi pa na dalje.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Ne mogu da vjerujem da cu gledati Damira na ESu

                        Comment


                        • Znaci sutra Andy-Lopez....za koga ce li mama Judy navijati...

                          Comment


                          • Kako ste imali živce da gledate Anu... svaka vam čast. Evo gledam šesti gem trećeg seta i ne mogu da verujem kakve greške pravi. Iznervirah se.
                            Najviše zbog činjenice da godinama ima izuzetno loš procenat izbačaja, to još ni kod jedne cure nisam videla, kao i da apsolutno ne radi na poboljšanju BH, niti u igri na mreži. Stoji da se ona loše kreće, ali mora neki pomak da napravi, inače to što se nada da će napreduje na listi, može da okači mačku o rep.. samo sa FH i povremeno dobrim servisom nema ništa od toga. Tjah!

                            Ali moram da pohvalim apsolutnu želju da ne ispadne od Samante!
                            Last edited by miloolja; 17-01-14, 13:30.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ana je imala srece sto se i Samanta krece ocajno.... Pa je nakupila mali milion vinera. Medjutim mora se priznati da udara odlicno, cak i najbolje u poslednjih nekoliko godina. A tako i neka nastavi, forsiraj jacu stranu budi limitiran ali bar ces onim sto bolje radis uspeti nesto da napravis. Protiv Serene sta uradi neka uradi, ali mislim da nece mnogo. Opet vrlo sam zadovoljan njenom igrom, a ne volim je ni malo, mnogo me nervirala u poslednje vreme ...
                              I da, da ne zaboravim, ono sto sam ja danas gledao od meca, bh joj je bio vrlo solidan, cak je i neke odlicne vinere pogadjala sa njim...
                              Last edited by Sandugp; 17-01-14, 13:48.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Da, bira neke malo rizičnije uglove za FH što je za svaku pohvalu i delovala mi je odlučnija više nego što sam unazad ko zna kada kod nje videla. Naravno da je ipak prošla dalje jer je sa druge strane bila Samanta, kojoj očigledno nije pomogao domaći teren, a da protiv Serene nema šanse. Ma znam sve to, kao i da je ona ipak ograničena igračica, u smislu da su joj mnogi segmenti igre loši, ali mi je krivo, zato se valjda i iznerviram.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X