Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2014 (AO)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • uvijek mi je fascinantno bilo kako on i Rafa nikad kacket ne stavljaju u toku meceva...to je mentalna stvar...

    a jos se Role nikad ni na sta ne zali, kakav sportista

    Comment


    • Gospodin igra i suti.
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • Naucio Damir nesto od svog idola
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Jedan od najvecih sportista po tom pitanju. Igrati na takvom nivou i baviti se ovim sportom a da skoro ni nemas povreda ni predaja je fascinantno.
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Vrhunska priprema i malo srece naravno.

            Comment


            • Toni Rouc je neki dan pred egzibiciju prepricao da ga je Marinko pitao kako to da se Federer nikad ne znoji...a onda mu je on rekao da dodje u Dubai na treninge i da se tamo itekako znoji na +50

              Comment


              • Aha jeste, a to što je tražio od sudije da ne spuštaju onaj krović na klupi, već da ostane podignut, da kada sedne ne ispeče gu*u.
                Ma lako je njemu kada mu je takav organizam, nema to baš toliko veze sa glavom... Meni nije jasno kako ne nose kačkete kada blješti Sunce, kako vide bilo šta.. ajd sad na stranu što im mozak prokuva, pogotovu ovi sa tamnom kosom ili ćelavci (Blejk je doduše uvek nosio kačket)... ali i to je stvar navike.

                Suva vrućina je svima pogodnija i manje opasna na kraju, kada je velika vlaga a vrelo, to je opasno i mnogo teže podnošljivo.
                Last edited by miloolja; 15-01-14, 15:33.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • ma u glavi je vise nego u organizmu...ja recimo vrucinu ne mogu smisliti, ali mi je duplo gore kad kukam kako mi je vruce

                  Comment


                  • To zato što je ne voliš. Ja je obožavam, samo da mi je vruće ali vlažnu klimu teško podnosim.

                    Odosmo u off.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ma treba imati tako otporan organizam i osjecat se udobno na takvoj temperaturi. Sam osjecaj udobnosti na takvoj temperaturi potice iz glave.

                      Moje licno iskustvo je, posto se ja slabo znojim, da kada se osjecam udobno nema mnogo znoja pa makar trcao 2 sata, a ako mi nije nesto prijatno onda se znojim mnogo vise. Postoje isto ljudi koji se u bezveze situacijama na ne previsokim temperaturama znoje bas bas puno, ono da tece sa njih, ko sto s Nadala tece.

                      Uglavnom je to do organizma, nacina prehrane i debljine koze..
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment




                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Riša nabacio kačket

                          Comment


                          • nije ni cudo sto je lako eliminisan/u finisu ovdasnje borbe za mistera
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • A i ovde se na slici baš lepo vidi, a videla sam i u prenosu... ovaj stomačić
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Isti Role
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X