Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2013/14 - 10. WEEK (30/12 - 5/1)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    E zbog takvih propusta su Wizardsi ispodprosecna ekipa.

    Za backup pg-a je doveden mrtvi Maynor, a minute mu je ukrao Temple koji je zahvalan timski igrac ali nije ono sto nam treba...a u trejdu smo dobili Marshalla kojeg smo se brze bolje resili

    Pa zar je bio problem ostaviti decka mesec, dva u ekipi i pruziti mu sansu kada su nam vec backup plejmejkeri raspad? Ubedjen sam da bi bio idealno resenje za Wizardse!

    Comment


    • #32
      "Honestly, I thought we were down two. I shot the ball, and I started hearing Tyson saying, 'No, no, don't take the shot' but by then it was already released. ... That was just bad basketball IQ on me."
      -- Smith
      Ma nemoj da pricas

      A Pero kaze da je bila njegova greska
      "Even if I scored 16 points or a career high, at the end, I made a mistake. We lost the game and I feel bad."
      -- Antic

      Comment


      • #33
        The Clippers reportedly had "internal discussions" about a possible trade involving Blake Griffin and Carmelo Anthony, but the talks "ended in favor of keeping Griffin."

        Comment


        • #34
          "Honestly, I thought we were down two. I shot the ball, and I started hearing Tyson saying, 'No, no, don't take the shot' but by then it was already released. ... That was just bad basketball IQ on me."
          -- Smith
          pa da li je moguce da neko igra egal zavrsnicu i ne zna koliki je rezultat???!!! mislim da dugo vremena nisam vidio gluplji potez na kosarkaskoj utakmici...i jos na kraju zadnji napad uvaljuje loptu sirotom udrihu da on zavrsava

          Comment


          • #35
            Knicksi su to

            Bargnani je uradio nesto slicno, a protiv nas nisu trazili TO i na nekih pet sekundi do kraja su krenuli napad sa svoje polovine umesto sa centra...

            Smehotres od ekipe.

            Comment


            • #36
              Da li se nešto drugo moglo očekivati od J.R. Smith-a ? čuj "that was bad basketball IQ on me", da je samo basketball IQ
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • #37


                Comment


                • #38
                  Zvijer

                  Comment


                  • #39
                    Durant ce biti MVP ove sezone

                    Comment


                    • #40
                      Ako budu prvi na kraju regularne onda da, pogotovo sad kada su 2 meseca bez Russell-a, ako ne opet ce dati Lebron-u.
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment

                      Working...
                      X