Announcement

Collapse
No announcement yet.

PLAY OFF 09

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Odg: PLAY OFF 09

    [quote author=fare link=topic=1423.msg61366#msg61366 date=1240559525]
    neda se phila,a sto kazes ducksi poveli 3-1 nisu samo pobijedili nego razvalili sharkse 4-0
    [/quote]

    GO DUCKS

    Comment


    • #77
      [/quote]

      slazem se potpuno nakon nakve regularne sezone,bit bolji od wingsa i sad eto ducksa

      Comment


      • #78
        Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

        Comment


        • #79
          Odg: PLAY OFF 09

          Anaheim odigrao odlicno,i cini se da cekaju priliku,da sto pre zavrse,mada sada ide duplo godovanje.
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • #80
            [/quote]
            sada pogledah utakmicu . definitivno imaju neki problem. SJ ce izgleda doziveti sudbinu Detroita od pre dve godine i njihovog neslavnog ispadanja od Edmontona. steta imao sam utisak da ce ih zla kob PO zaobici bar do finala....mada PO je cudna zabava.
            takodje mnogo vise sam ocekivao od Montreala ali nista i od njih ove godine.

            veceras gledamo Rangers - Capitals. bilo bi lepo vratiti seriju u veliku jabuku.
            Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

            madden balkanska liga

            Comment


            • #81
              Odg: PLAY OFF 09

              I da se serija vrati u veliku jabuku,neverujem da ce Vasington smoci snage da zada zavrsni udarac NYR.
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • #82
                Odg: PLAY OFF 09

                Pa Rangersi su proslu tekmu dobili smesno i bar po meni nezasluzeno. Lundqvist je branio kao da je na steroidima i da njega nije bilo Rangersi bi bili ugazeni. Onaj prvi gol je tek komedija i ako NY bude odigrao naredne utakmice kao proslu mislim da Capsi mogu da prodju.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • #83
                  Odg: PLAY OFF 09

                  U kakav go dao Ovechkin,super... al nekako ne mogu iskljuciti one ziherase Rangerse,dobar je to tim,mozda i predobar da bi bili porazeni dva puta za redom... Nego da Pingvini zavrse seriju veceras,to bi bilo dobro ;D

                  Comment


                  • #84
                    Odg: PLAY OFF 09

                    Devilsi zavrsavaju seriju u sledecoj utakmici!!!
                    Dajte ljudi nije valjda da niko ne navija za Devilse ili se meni tako cini???


                    GO DEVILS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

                    Comment


                    • #85
                      Odg: PLAY OFF 09

                      Istok

                      3 3 NEW YORK Rangers - WASHINGTON Capitals | 4:3 | 1:0 __| 0:4 __| 2:1 | 0:4 | 3:5 | :
                      2 4 PHILADELPHIA Flayers - PITTSBURGH Penguins | 1:4 | 2:3 OT| 6:3 __| 1:3 | 3:0 | 3:5 | :
                      2 3 CAROLINA Hurricanes - NEW JERSEY Devils | 1:4 | 2:1 OT| 2:3 OT| 4:3 | 0:1 | : | :
                      0 4 MONTREAL Canadiens - BOSTON Bruins | 2:4 | 1:5 __| 2:4 __| 1:4 | : | : | :


                      Zapad

                      0 4 ST LOUIS Blues - VANCOUVER Canucks | 1:2 __| 0:3 | 2:3 | 2:3 OT| : | : | :
                      0 4 COLUMBUS Blue Jackets - DETROIT Red Wings | 1:4 __| 0:4 | 1:4 | 5:6 | : | : | :
                      2 3 CALGARY Flames - CHICAGO Blackhawks | 2:3 OT| 2:3 | 4:2 | 6:4 | 1:5 | : | :
                      3 2 ANAHEIM Ducks - SAN HOSE Sharks | 2:0 __| 3:2 | 3:4 | 4:0 | 2:3 OT| : | :

                      Comment


                      • #86
                        Odg: PLAY OFF 09

                        [quote author=Colts4Life link=topic=1423.msg61448#msg61448 date=1240661518]
                        Devilsi zavrsavaju seriju u sledecoj utakmici!!!
                        Dajte ljudi nije valjda da niko ne navija za Devilse ili se meni tako cini???


                        GO DEVILS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
                        [/quote]

                        Mislim da si u pravu i da Devilsi resavaju seriju veceras.

                        Pazi, ne cini ti se, ali to je zato sto imamo druge ljubimce, a ne sto ne volimo Devilse.

                        Comment


                        • #87
                          Odg: PLAY OFF 09

                          carolina - new jersey moze biti tekma u kojoj jedan gol moze presuditi tako da ne bih otpisivao carolinu.
                          pit protiv philly . sta da kazem sem duel snova. prsti na sve strane. steta sto espn daje odlozen snimak ali dobro je i to. ipak je nfl. draft danas.
                          calgary - beograd . bice kao i do sada ludnica.
                          znaci ostali su super dueli veceras.
                          Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                          madden balkanska liga

                          Comment


                          • #88
                            Odg: PLAY OFF 09

                            Uf, omasila sam raspored utakmica, danas su Washington - New York R i New Jersey - Carolina. Prva je vec u 20h. Eto, to bi bilo zgodno da SK prenosi, retka prilika da je tekma u normalno vreme po nasem ;D

                            Comment


                            • #89
                              Odg: PLAY OFF 09

                              Imam neki ludi osjecaj da ce se Washington izvuci i dobiti seriju u sedmoj :o :o :o
                              A Devilsi ce naravno da pociste Carolinu ;D ;D ;D

                              Comment


                              • #90
                                Odg: PLAY OFF 09

                                pingvini prosli bravoo...kakve su ovo serije skoro svaka zanimljiva

                                Comment

                                Working...
                                X