Announcement

Collapse
No announcement yet.

PLAY OFF 09

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PLAY OFF 09

    Pukose pingvini kao od sale....

    Comment


    • Odg: PLAY OFF 09

      Ja gledao do 5-0 i zaspao.PIT je igrao kao da su pijani... Nisu imali prave sanse a ovima sve ulazilo, lagane akcije, golovi kao od sale. Iako navijam za PIT mislim da je DET pokazao nadmoc i da ce osvojiti. Ne verujem da ce se PIT psihicki oporaviti.
      http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

      Comment


      • Odg: PLAY OFF 09

        Ajme! Kako su pukli!!! Detroit fenomenalan, Pittsburgh katastrofa. Sad ima da usledi preporod kod kuce... ili totalna propast...

        Comment


        • Odg: PLAY OFF 09

          [quote author=vuk link=topic=1423.msg68897#msg68897 date=1244373682]
          .PIT je igrao kao da su pijani... Nisu imali prave sanse a ovima sve ulazilo, lagane akcije, golovi kao od sale. Iako navijam za PIT mislim da je DET pokazao nadmoc i da ce osvojiti. Ne verujem da ce se PIT psihicki oporaviti.
          [/quote]

          Posto nisu primili nijedan posle petog, smem li se usuditi da nagovestim da si otisao ranije u krevet Pingvini bi primili manje golova. Recimo da si zaspao negde oko 1:0 ;)

          Comment


          • Odg: PLAY OFF 09

            [quote author=starbuck link=topic=1423.msg68931#msg68931 date=1244387855]
            [quote author=vuk link=topic=1423.msg68897#msg68897 date=1244373682]
            .PIT je igrao kao da su pijani... Nisu imali prave sanse a ovima sve ulazilo, lagane akcije, golovi kao od sale. Iako navijam za PIT mislim da je DET pokazao nadmoc i da ce osvojiti. Ne verujem da ce se PIT psihicki oporaviti.
            [/quote][/quote]
            u tom slucaju bi zavrsilo 1-0... ;D

            Comment


            • Odg: PLAY OFF 09

              Jap. Magija, carobnjaci, zmajevi, golovi u hokeju i tako to ;D

              Comment


              • hahahah... jbg da je pocela tekma oko 3-4h zaspao bih kod 1-0. Kriv je NHL ;D
                http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                Comment


                • [/quote]

                  Znas sta ti je ciniti u utorak uvece ako lose krene po Pingvine. ;D

                  Comment


                  • Odg: PLAY OFF 09

                    Ne mogu da vjerujem kako bekovi Pingvina lsoe igraju.U 5. utakmici Fluery nije toliko lose branio,koliko su bekovi lose igrali.Slabo pokrivanje igraca,ne paznja kod odbitaka,a najvise su zakazali kod izgurivanja sidrasa ispred golmana.Holmstrom i Franzen su radili sta su htijeli,tako da Fluery nije imao sanse.MIrise mi ovo na kraj u slijedecoj utakmici.Ipak Pingvini igraju puno bolje na svom ledu.Iskreno se nadam da ce Pingvini obezbjediti i sedmu utamicu.Ne navijam ni za jednu ekipu,ali zato volim dobar hokej

                    Comment


                    • Odg: PLAY OFF 09


                      Pravac krevet... I da sanjam da smo pobedili...
                      http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                      Comment


                      • Odg: PLAY OFF 09

                        svako ima pravo na los, bas los dan . igrace se jos jedared u detroitu u ovoj sezoni.
                        Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                        madden balkanska liga

                        Comment


                        • Odg: PLAY OFF 09

                          A kako u Pittsburghu kazu: A GREAT DAY FOR HOCKEY... ...TODAY ;D

                          Comment


                          • Odg: PLAY OFF 09

                            e moze li mi neko odgovoriti hoce li biti repriza sutra i kada,ako mogu dobiti odgovor prije vecerasnjeg prenosa... aj LFC, ti mi mdjelujes kao da to znas ;D

                            Comment


                            • [/quote]
                              U sredu od 22:30 repriza.
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Odg: PLAY OFF 09

                                Kad se igra sedma tekma?
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X