Announcement

Collapse
No announcement yet.

PLAY OFF 09

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PLAY OFF 09

    NHL playoff je uvijek bio zanimljiv.Puno iznenadjenja,puno neizvjesnih utakmica,puno produzetaka.Ali ove godine je nevjerovatno zanimliv.Nisam odavno vidio ovoliko zanimljivih serija koje idu na 7 utakmica,pogotovo u polufinalu konferencija.Mogu samo zamisliti kakve ce utakmice biti u finalu konferencija.Sinoc su ducksi uspijeli izjednaciti,iako sam mislio da ce detroit pobijediti.Ali kao sto sam vec ranije rekao,nada zadnja umire.Steta je sto necemo moci pogledati sutra 7. utakmicu ove serije.Ali veceras ce biti ludnica.Mislim da ce Pittsbourgh proci dalje.Imaju puno kompaktniju ekipu.Volio bih vidjeti finale pingvini protiv patki,pa neka pobijedi bolja zivotinja GO DUCKS!!!!!!!!!!!!!!

    Comment


    • Odg: PLAY OFF 09

      Nocas Patke pobedile 2-1 i sad je 3-3 u seriji, idemo na odlucujucu uktamicu, GO DUCKS!!!!!!!

      Comment


      • Odg: PLAY OFF 09

        kva kva kva kva kvaaaaaaaa ;D ;D ;D ;D ;D
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Odg: PLAY OFF 09

          Zaista, meni prosle godine playoff ni priblizno nije bio ovako zanimljiv i neizvestan ;D

          Ajmo, pernata zivino, za finale! ;D ;D ;D

          Comment


          • Odg: PLAY OFF 09

            U prosloj je WSH imao srece,a Fluery...pa,nije ga islo...tesko da se to moze ponoviti dva puta,pa prema tome... GO PENS!!! ;D

            Comment


            • Odg: PLAY OFF 09

              Pingvini "siluju" Capitalse.Ni druga trecina jos nije zavrsena a Pitsburg vodi 5-0.
              Stvarno neverovatno.

              Comment


              • Odg: PLAY OFF 09

                Hehe!!!
                Napred Pingvini!!! ;D ;D ;D

                Comment


                • Odg: PLAY OFF 09

                  Elem, 6:2 konacno. ;D ;D ;D
                  Wohooo!!!

                  Comment


                  • Odg: PLAY OFF 09

                    Svaka ?ast pingvinima....
                    Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                    Comment


                    • Odg: PLAY OFF 09

                      Svaka cast nema sta.... ;)

                      Comment


                      • Odg: PLAY OFF 09

                        Wuhuu, uzo sam 9,6 crvenda?a igraju?i na Pit. Mislim da trener Wash nije imao sluha kao u prvom kolu, morao je da vrati Varlamova de?ka su preforsirali. Ina?e odbrane u ovoj seriji su bile bedne, al Ok to je stvar ukusa.

                        Comment


                        • Odg: PLAY OFF 09

                          Kad pogledas, Varlamov je u pocetku playoffa bio fenomen, sad katastrofa, pa u proseku ispadne osrednji. Sve to verovatno zbog nedostatka iskustva, suvise je zelen. Taman za sledecu sezonu.

                          Comment


                          • Odg: PLAY OFF 09

                            Obe utakmice su bile teske, cestitke pobednicima. Zao mi je Bostona i Lucica, ali, sta je tu je.

                            Comment


                            • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                              Comment


                              • Odg: PLAY OFF 09

                                Svaka cast Carolini i Detroitu na prolazu.....a sad vjeciti derbi Detroit-Chicago ;)

                                Comment

                                Working...
                                X