Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2013/14 - 7. WEEK (9/12 - 15/12)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Lakers-i treba da istankuju ovu sezonu da ne odu u PO i da izvuku (a izvuci ce sigurno neko od prva 5, pa cak mozda i 3 mesta) neku zverinu pod kosem. U offseason-u treba ocekivati neki mega potez sigurno. Mislim da bi njima Embiid legao kao budali samar, mada citao sam sinoc da vrlo lako moze da ode sa prvog pika.
    sigpic

    Comment


    • #17

      Comment


      • #18
        Kobe bi pre svoje patike pojeo nego da tankuje.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • #19
          Originally posted by T-Snell View Post
          Ne debelog u LAL, ne, ne, ne! Nemoj da mi pokvari ona jutarnja uzivanja, on je sam antipatican kao cela ekipa Phoenix Suns-a, na celu sa Markieff Morris-om. Mada, ako ode isamarace ga Kobe posle 3 utakmice, pa ce sam traziti da ode. 'Ocu da gledam Blake-a taticu, kakav je to Bog. Jutros situacija, lik sa loptom na desnih 45, a Kobe se na levoj strani niskog posta pozicionirao da igra ledjima i trazi mu loptu. I, ovaj sta ce, uzme nadribla negde do vrha kapice i kao pokusava da mu baci lob pas, a to ne moze proci ni za milion godina pod tim uglom, sve i da je Steve Nash i Chris Paul u jednom. Al' zato je Kobe Kobe, cim je stala igra, pruzio mu je ruku i rekao my fault.
          U poslednjoj godini ugovora je, zato hoce da ga dovedu, ciste SC. Nash-a moraju da plate skoro 10 milki sledece sezone. Prave mesta za Melo-a.
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • #20
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • #21
              Que grande jugador!
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • #22
                A kako je pametno cekao da vreme istekne,znas da ce pogoditi...

                Comment


                • #23
                  Opasno se brinem koliko sam zavoleo tog momka. Molim boga samo povrede da ga zaobidju, jer ne mogu opet da gledam kako nekom mom miljeniku karijera biva nesretno unistena.Ima sve preduslove da postane legenda
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • #24
                    Imao je i od koga da uciMoze da prestigne Rej Alena ako bude zdrav...

                    Comment


                    • #25


                      Comment


                      • #26
                        https://d3j5vwomefv46c.cloudfront.ne.../826855089.gif

                        Pogledaj tek ovog kralja
                        Last edited by Vule_89; 12-12-13, 14:02.

                        Comment


                        • #27
                          Vec sam video, apa postavio

                          Comment


                          • #28
                            Jedan i drugi su malo

                            Comment


                            • #29
                              Ne znam sta je cudno, maestralno zakucavanje Jordana.

                              Comment


                              • #30
                                Da, ovo je zakucavanje u bukvalnom smislu.

                                Istočna konferencija ima samo 2 tima sa pobedničkim skorom. Može li jadnije?
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X