Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Predtema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sto bi izbacili? Ni ne znas ko ce proci tako da je to meni sasvim logicno... zamisli imas igrace cije ce reprezentacije najvise stici do
    cetvrtfinala. Sta onda?

    EDIT: Ja cu isto hteti, samo sto cu ja tek isto veceras moci da se pozabavim time.

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      A sto bi izbacili? Ni ne znas ko ce proci tako da je to meni sasvim logicno... zamisli imas igrace cije ce reprezentacije najvise stici do
      cetvrtfinala. Sta onda?

      EDIT: Ja cu isto hteti, samo sto cu ja tek isto veceras moci da se pozabavim time.
      Ma to je ok, nego je promblem to sto nema transfera u toku grupne faze.

      Comment


      • Jedini igrac koji je siguran u mom fantasy timu je Laurent Koscielny za sada!

        Ne mogu da se odlucim izmedju Engleske i Francuske, a hocu da stavim jedan tim za koji cu navijati kao sto su neki od vas stavljali...
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Dobar je ovakav sistem podovanja, nema ni potrebe za transferima u toku grupne faze.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Sve deluje rezonski u pravilima. Nema izmena u grupnoj fazi, ali zato ide
            • 2 Goalkeepers
            • 6 Defenders
            • 6 Midfielders
            • 4 Forwards

            Odlično.

            Comment


            • Ne moze jos uvek da se pravi ili ja ne nadjem?
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Izgleda da ne moze jos uvek

                Comment


                • Stavili su opet odbrojavanje, po tom tek u 20h... Mora da i oni gledaju Rafu i Noleta.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Što si Kari otac igrice, što ?

                    http://mondo.rs/a699417/Sport/Mundij...u-Brazilu.html

                    Comment


                    • Hocu ja da stavim ovde Italija fan ali ne kontam sta treba da radim
                      Trebam li da skinem sliku ili ne? Inace podrzavam jos i Urugvaj ali posto mora 1 reprezentacija onda Italija
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Hocu ja da stavim ovde Italija fan ali ne kontam sta treba da radim
                        Trebam li da skinem sliku ili ne? Inace podrzavam jos i Urugvaj ali posto mora 1 reprezentacija onda Italija
                        Pronađi Krletov post (Il Capitano) ovde u temi, on je pokretač te ideje i u njemu ti sve lepo piše kako i šta da uradiš

                        Comment


                        • Kako nas FIFA troluje. Svakome po hamburger McDonalds da obezbedi za pretrpljeni stres

                          Comment


                          • Teamwork lepota, Kabaj kraj.

                            [VINE]MD2jIQeXYVr[/VINE]

                            Comment


                            • Nigerija ponovo loša. Jeste da su u pitanju pripremene utakmice, ali mogli su i bolje. Odbrana je dokazala da je najslabija karika ovog mladog tima. A napad, gde bi trebali da dominiraju, je neučinkovit. Kroz pripreme, Mikel je imao ofanzivniju ulogu dok će na turniru biti vraćen na svoju poziciju (DM). Echiejile je povređen, umesto njega pozvan je Uzoenyi.


                              Lepa, školska akcija kod prvog gola Amerikanaca.

                              Comment


                              • Sto Francuzi pune Jamajku.

                                6-0

                                Ovo vec ruzno izgleda..

                                8-0

                                Last edited by Rossonero; 08-06-14, 21:51.

                                Comment

                                Working...
                                X