Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Predtema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako imam neki osjecaj da ce Neymar da pokida na SP.

    Comment


    • Evo pete Neymara za Hulka , genijalno
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Veliki broj pjesama koje se pojave budu itekako interesantne, a pred Mundijal u Brazilu su fantastičnu pjesmu spremili i Italijani.

        Odlučili su da umjesto riječi italijanske himne, spominju imena fudbalera reprezentacije, koji će predstavljati Azzurre u Brazilu.
        Genijalno

        Azzurri

        Comment


        • Samo neka pune moja braća

          Comment


          • Kako Brazil igra jednostavno, brzo i atraktivno, bas bas dobar fudbal. I sjajni golovi takodje. Pogotovo gol Hulka, kojem je prethodila peta Neymara, pa onda Hulk spoljnom. Mogao bi on imati odlican turnir.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Jeste da su igrali protiv Paname , ali izgledaju dosta mocno.

              Jedva cekam da vidim kako ce odigrati na otvaranju SP protiv Hrvatske.

              Comment


              • Nabijaju to Drulini orlovi

                Comment


                • Igrali su i protiv Spanije na KK, isto bilo.
                  Usadio im je Scolari taj mentalitet, napravio hemiju u timu, pozitivna atmosfera, mnogo mi se svidja ovo sto radi iako u pocetku nisam razumeo sto ne zove pojedine igrace.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Vrti se vest da ce i Riberi propustiti SP...

                    Comment


                    • Grande Gigi Buffon

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Grande Gigi Buffon

                        Pronadjite uljeza na ovoj slici...

                        Comment


                        • Kao što sam i očekivao, tvrdo i dosadno prvo poluvreme bez napadačke igre. Bezidejna i nepovezana igra Nigerijaca bez prave prilike u prvom poluvremenu, uglavnom su šutirali sa distance, ali ništa opasno po Glykosa. Najraspoloženiji je bio Moses sa jednim slalomom i jednim atraktivnim dodavanjem petom . Povredio se Echiejile, da. Valjda nije ništa ozbiljno.

                          Loše, loše.

                          Grci nešto konkretniji i imali su najbolju priliku u prvom poluvremenu. Lopta se odbila do Fetfatzidisa koji se nalazio malo izvan šesnaesterca i lažnjakom izbacio jednog igrača, zatim slično i sledećeg, i našao se ispred Enyeamae i, na svu sreću, promašuje.

                          Comment


                          • Idemo Italija i Urugvaj braco sve najbolje,steta sto su u istoj grupi ali verujem da ce proci dalje oba tima.Naravno malo vise navijam za Italiju.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Genijalno

                              Azzurri

                              http://www.youtube.com/watch?v=lUM_qyZoK3A

                              Fiorello, veliki interista...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Idemo Italija i Urugvaj braco sve najbolje,steta sto su u istoj grupi ali verujem da ce proci dalje oba tima.Naravno malo vise navijam za Italiju.
                                Po meni ce iz te grupe Urugvaj izvisiti. Italijani ce biti prvi, Englezi ce proci nekako(ne znam ni ja kako), ali mislim da prolaze.
                                Moji favoriti na SP su inace Francuzi, Englezi i Belgijanci. I komsije Bosanci, umalo da zaboravim...

                                Sta mislite hoce li Koscielny igrati u prvoj postavi na SP pored Varana, Mangale i Sakhoa?
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X