Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Predtema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pouzdani izvori kazu da Deschamp nece voditi Nasria u Brazil. Takodje Schneiderlin je zamena za Cabayea, jer ovaj ima blagu povredu i nije bio standardan u PSG-u. Deschamp bi trebalo da imenuje tim kasnije veceras.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Pouzdani izvori kazu da Deschamp nece voditi Nasria u Brazil. Takodje Schneiderlin je zamena za Cabayea, jer ovaj ima blagu povredu i nije bio standardan u PSG-u. Deschamp bi trebalo da imenuje tim kasnije veceras.
      Ja sam citao navodnu izjavu Pellegrinia nakon tekme u nedelju da mu nije jasno kako igrac utakmice taj dan nema mjesta u repki.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ponasanje je problem Deschampu, postoji tu neka teza o narusavanju hemije u timu itd. Ali videcemo veceras.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Steta bi bila da Nasri ne ide na SP, fino je igrao tokom cele sezone, ali Deschamp najbolje zna sta radi.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Kakva sramota , pa jel te stid jadnice da Nainggolana ne pozoves , stvarno se pitam da li je covjeka stid .

            Witsel je jedini koji moze u istu recenicu s Radjom , ovi ostali se raspadaju , i Fellaini , i Dembele , eto Defour je ko poceo igrati otkako je Castro dosao , ali ni blizu Radje ..

            I Michy je zasluzio poziv , nakon sto se Benteke povrijedio , 100 % , ali eto uvijek selektori imaju neke maloumne poteze , ne isplati se ni nervirati zbog toga ..

            Ne daj se Radja , LS te ceka u septembru

            A Nasri mislim da ce ipak ici , neka i ponasanje i sve , ali nije Didier glup covjek .
            Last edited by Dale; 13-05-14, 16:11.
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Molimo da nam se javi gospodin Cesare Prandelli da znamo da je ziv.

              Comment


              • Dale,

                ovde je presudilo iskustvo i mozda malo ziherasko ponasanje Vilmoca. Ovi su izneli kvalifikacije+su standardni u reprezentaciji duzi niz godina. Ako se ne varam Radja ima samo 5 nastupa za Belgijance.

                Po meni je sa onog spiska komotno mogao Cadli da leti a da uleti Radja a sto se tice onog klinca iz Lila, njega stvarno nisam gledao, ali on je tu zato sto se Benteke povredio. Kapiram da je bilo ili on ili Micu.
                sigpic

                Comment


                • Ok je to sve Eriče , postujem ja to sve , ali vala ako je mogao pozvati Origija i Januzaja koji nemaju nastup za A selekciju , morao je i Radju ..

                  Ali sta da se radi , jebi ga
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Jedina reprezentacija sa cetiri golmana u timu.
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • Pa jedan otpada , jer idu 23 na SP , a ovdje imaju 24 ako sam dobro vidio
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • U pravu si , jedina zamjerka sto je Radju izostavio, da je njega ubacio mjesto Chadlia bilo bi sve odlicno, ali sta da se radi.
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • Chile:

                          Golmani: Claudio Bravo, Johnny Herrera, Paulo Garces, Cristopher Toselli

                          Odbrana: Enzo Andia, Marcos Gonzalez, Jose Rojas, Gary Medel, Miiko Albornoz, Eugenio Mena, Jose Pedro Fuenzalida

                          Veznjaci: Pablo Hernandez, Felipe Gutierrez, Rodrigo Millar, Francisco Silva, Carlos Carmona, Charles Aranguiz, Arturo Vidal, Gonzalo Jara, Matias Fernandez, Jorge Valdivia, Marcelo Diaz, Jean Beausejour, Mauricio Isla

                          Napadači: Esteban Paredes, Gustavo Canales, Alexis Sanchez, Mauricio Pinilla, Fabian Orellana, Eduardo Vargas

                          Comment


                          • Jedna od ekipa koju ću podržavati na SP-u je Čile. Dobro je da je tu Vidal, nadam se da će majstor biti spreman potpuno.

                            Del Boske je na "mukama"! Koju osmoricu ne povesti sa navedenog spiska. Na desnom beku ima Huanfrana koji je odličan ove sezone ali isto tako Karvahal i Aspilikueta su prekucali strašno. Mislim da će Huanfran nažalost ispasti sa spiska. Takođe neko moje predviđanje je da još neće ići Kazorla, Alkantara, Ituraspe, Tores i Villa. Svi ovi igrači zaslužuju da se nađu na Svjetskom ali nevjerovatna je ovo konkurencija, koliko samo opcija.
                            Last edited by ognjen; 13-05-14, 17:48.

                            Comment


                            • Moje neko predvidjanje, da nece ici Villa, Negredo, Llorente, Moreno, Mata, Iturraspe i jedan od bekova Carvajal ili Juanfran.
                              A zamisli jos igraca koji su mogli na neki siri spisak, ali nema mesta, Illarra, Isco, Gabi, Ander Herrera, Aduriz, iz Valencie Bernat i Parejo.
                              Last edited by Freshman; 13-05-14, 17:29.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Spanci da posalju 2 reprezentacije, obe bi mogle do finala da doguraju

                                Comment

                                Working...
                                X