Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2013/14 - 6. WEEK (2/12 - 8/12)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Nema me par dana i imam sta da vidim. Izgubimo od najgore ekipe u ligi i povrede nastavljaju da nas jebendaju

    Comment


    • #32
      With @SpearsNBAYahoo: The Toronto Raptors and Sacramento Kings are discussing a deal centered on Rudy Gay, league sources tell Yahoo.
      Ko bi tu mogao da upadne u trade.
      Last edited by colke995; 09-12-13, 00:23.
      sigpic

      Comment


      • #33
        Jimmer, Salmons, Thornton, Thompson...
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • #34
          Bas mi nije jasno.. kapiram da Cousins nije u toj prici. Mozda nesto tipa Patterson, Thornton + neki plej, najverovatnije Jimmer.

          Comment


          • #35
            Sacramento will send John Salmons, Vasquez, Patterson and Hayes to the Raptors, sources tell Yahoo Sports.
            Evo ga. Meni ovde bolje prosao Toronto, mada sta li ce sad biti sa Lowry-em?
            sigpic

            Comment


            • #36
              U jbt, ja iskreno nisam ocekivao Vasquez-a, zato sam i napisao da bi Jimmer verovatno isao u Toronto i Thornton kojeg nema u planovima ove sezone. Isto sam ocekivao i Thompson-a pre Patterson-a, on je valjda skoro dosao tamo. Salmons je bio no brainer.


              Koji su kurac potpisivali Greivis-a, ako su sad skontali da ce da se oslone na Isiah-u jbt.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • #37
                Originally posted by colke995 View Post
                Evo ga. Meni ovde bolje prosao Toronto, mada sta li ce sad biti sa Lowry-em?
                Sta je bre bolje prosao Toronto?

                Nije Gay neka klasa i ocajan je bio u Raptorsima jer je uzimao 40 suteva po utakmici... ali Salmons i Hayes nisu za NBA dok su Vasquez i Patterson solidni rotacioni igraci kojih u Torontu ima dovoljno.

                Ajde da kazem da je Sacto bolje prosao jer nisu imali dobrog SF-a od Peje, ali ovaj trade mi je cisto presipanje iz supljeg u prazno za obe ekipe.

                Comment


                • #38
                  Na Salmonsa sam i mislio, a kucam Thornton. Jos sam ih proveravao..
                  Spoiler


                  Gay po meni dokazao da ne moze da vodi neki tim, ali bi zato mogao biti extra druga violina Cousins-u. Ali slazem se da bolje ovde Toronto prolazi.. Masai ozbiljan covek.

                  Mislim da nisu racunali da ce da se oslone na Isiah-u, Mac.. ali ovaj poblesavio

                  EDIT: Ljubo, po meni najvise jer su otkacili Gay-a. Ne bi sa njim daleko dogurali, ovako mislim da Masai tek ima neke planove i vizije za njih..
                  Last edited by p4p1; 09-12-13, 00:33.

                  Comment


                  • #39
                    Treba mozda ocekivati i neki potez oko Lowry-a u narednim danima. Ne verujem da ce Toronto ostati sa ta 2 pleja. Isiah/McLemore/Gay/Williams/Cousins, ne deluje toliko lose ova petorka.
                    Last edited by colke995; 09-12-13, 00:38.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Ne deluje, jos samo da McLemore nije bustcina



                      Meni je Sacto inace i dalje jako drag, obozavam da gledam njihove tekme, iako su smece. Mada, jos je to neozbiljno, jebi ga usrali su na draftu par puta i sad moraju da izmisljaju toplu vodu.



                      EDIT: Debelog Toronto treba da tera, Zervis tatica.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by p4p1 View Post
                        Na Salmonsa sam i mislio, a kucam Thornton. Jos sam ih proveravao..
                        Spoiler


                        Gay po meni dokazao da ne moze da vodi neki tim, ali bi zato mogao biti extra druga violina Cousins-u. Ali slazem se da bolje ovde Toronto prolazi.. Masai ozbiljan covek.

                        Mislim da nisu racunali da ce da se oslone na Isiah-u, Mac.. ali ovaj poblesavio

                        EDIT: Ljubo, po meni najvise jer su otkacili Gay-a. Ne bi sa njim daleko dogurali, ovako mislim da Masai tek ima neke planove i vizije za njih..
                        Slazem se da su trebali da otkace Gaya, ali mislim da su ga otkacili na los nacin
                        Jedino da Masai ima neki bas dobar dugorocan plan, jer ovo je za sada smesno.

                        Comment


                        • #42
                          Pa pazi, kad pogledas po imenima, mislim da Gay cak i ne vredi toliko. Slazem se da nisu najbolji fit za Toronto (osim Pattersona), ali zato i kazem da mislim da nece ostati na tome..

                          Comment


                          • #43
                            TRADE SUCCESSFUL

                            Kings Receive:
                            Rudy Gay
                            Quincy Acy
                            Aaron Gray

                            Raptors Receive:
                            Greivis Vasquez, John Salmons, Chuck Hayes and Patrick Patterson

                            Dakle ubaceni Gray i Acy u deal.

                            Sacramento now have Gay Cousins in their team

                            Comment


                            • #44
                              Breaking news: The LA Clippers have signed NBA Veteran Stephen Jackson!
                              malo da popuni prazninu dok se ne vrati JJ...

                              Comment


                              • #45
                                Startuju Rice Jr. i Booker. Nadam se da za njih nece igrati Lawson

                                Veceras Wall mora da ide 30+, Ariza mora da uvali minimum 5 trojki, a Gortat da odigra mec karijere...ako zelimo da dobijemo.

                                A mozda Rice ili Porter eksplodiraju

                                Comment

                                Working...
                                X