Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rafi danas petak 13 Dastin suv talenat sa 0 posto sanse da pretvori nesto ozbiljnije
    sigpic

    Comment


    • staaaa je sa lobovima??? kakav bogotac je dustin


      ako neko zna gde bi mogao da se nadje snimak meca kasnije, neka okaci link pls

      Comment


      • спектакл на отвореној сцени.. краљ прашине не схвата где се налази, више гледа лопте по небу него на трави...
        sigpic

        Comment


        • Ovo sto radi Nadal svake godine je strasno bezobrazno i drsko. On ima petogodisnji ugovor sa Haleom cini mi se, i zaradi samo pojavljivanjem vise nego da titulu osvoji. Nista ne prikazuje, pokupi pare i ode. Vlasnik nije normalan sto mu to dozvoljava.
          sigpic

          Comment


          • појавио се и обрукао се.. зато му и плаћају...

            мада би више волели да је то урадио Рожер!
            Last edited by Žika; 12-06-14, 17:45.
            sigpic

            Comment


            • A ja se čudio otkud Nadal na ovom turniru samo par dana nakon finala RG - a.

              Comment


              • No way! Videh sad rezultat, ako je neko gledao neka mi kaže jel se Rafa bar oznojio?
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • A meni shminka nije verovao da ce Nadal da ispadne danas

                  Vladane ima trogodisnji ugovor, ovo mu je zadnja godina, nadam se da se vise nece vracati

                  Sent from my HTC, posto mi se moze
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Да ли је ово био Харлем?
                    sigpic

                    Comment


                    • Trogodisnji ugovor znaci, pa jedino ako su ludi produzice mu. Ali mi nije jasno zasto ga nisu ogranicili da mora stici do polufinala, da vide ti ljudi nesto, ovako se pojavi, izgubi i to je to.
                      sigpic

                      Comment



                      • за успомеу и дуго сећање...


                        Не спашавајте сада Рафу, момак је одигравао невиђене поене, уосталом знамо га као таквог од раније, увек је правио спектакуларне поене и има страховит сервис... додуше и Рафа је имао два три потеза за снимити...
                        Last edited by Žika; 12-06-14, 17:55.
                        sigpic

                        Comment


                        • ovakvo samaranje ne bi dozvolio da je mogao. da je nezainteresovan za ovo jeste

                          Comment


                          • Stara skola + inventivnost + hrabrost + trava = Rafael
                            sigpic

                            Comment


                            • Previše je ovo što Rafa svake godine radi, na barem 2-3 turnira godišnje on namjerno gubi.
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Možda planira da isto uradi na wimbliju?
                                #samomaštam
                                Originally posted by gokara
                                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                                Comment

                                Working...
                                X