Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad Sousa uze titulu na HC 250 sve je moguce.A taj slice je danas odlicno koristio mladi Evans
    Similis simili gaudet

    Comment


    • pa ako ga po visini i fizičkim predispozicijama, a i godinama smjestiš recimo u koš sa Lajovićem i Džumhurom...za njih je Roger

      Comment


      • Sousa i Roger nidje veze sto kaze @vladan
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Pričali smo o Evansu, al hajd

          Comment


          • Ma naravno, htela sam zanemariti tvoje poredjenje ali hajd kako kazas
            Drago mi je da se Almagro vraca posle povrede ramena.
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Veliki Fabio

              Comment


              • е, финале се памти...
                sigpic

                Comment


                • Danas interesantan teniski dan, imamo tri odlicna finala. U Zagrebu Marin brani titulu protiv Hasa, u Monpeljeu Gaske brani titulu protiv Gaela, a u Vinna del Maru trazice se novi sampion u duela izmedju Fogninija i Leonarda Maera. Gaske bi morao do titule, odlican je ove nedelje, dobro servira, odlicno koristi slajs servis i V kombinacija, juce je ubio Jerzija sa te kombinacije. BH mu je standarno sjajan, a ove sedmice FH mu je nestvaran, pogodjivao je nevjerovatne pasinge.

                  Kod Marina i Hasa nista se ne zna, momentum ce presuditi. Tipujem na Marina.

                  Slicno je i u duelu izmedju Fogninija i Maera, s tim sto ovde mislim da Fabio dobija, jednostavno lik je nevjerovatan, kad mu se igra tenis nezaustavljiv je. Ono sto sam video ove nedelje od njega je odlicno i ocekujem da uzme titulu. Leo je odlican teniser, ali njegove mocne udarce i napadacka igra lakse prolazi na hardu nego na sljaci.

                  I veceras kao slag na tortu, odgledacu Bouchard i Vesne.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Janko ne igra ove nedelje? Vidim da ga nema u zrebovima, trebao je Memfis
                    link

                    Comment


                    • Ne igra, nije mu platio TSS da igra ljudi nemojte i vi zaboraviti da od sutra igramo suicide za Roterdam

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Ne igra, nije mu platio TSS da igra ljudi nemojte i vi zaboraviti da od sutra igramo suicide za Roterdam
                        Boli me koleno, nisam siguran da li cu moci da igram

                        Spoiler


                        Last edited by Mr. Wolf; 09-02-14, 11:47.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Shminka sta mislis oko danasnji finalni mecevi? Tivok si mi nesta nakon DC
                          OVAKO

                          Comment



                          • Comment


                            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              Shminka sta mislis oko danasnji finalni mecevi? Tivok si mi nesta nakon DC
                              Gael i Riša će u tri seta vjerovatno...Gael do kraja mislim, u Zagrebu Tommy, a na šljaci valjda Fabio

                              Comment


                              • Gael je upravo napravio brejk i u 2.setu, u sledecem gemu servira za pobedu, a danas igra neverovatno dobro, tako da mislim da je tu sve gotovo.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X