Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma smijesno Dino, ne bi bio nezgodan da Rafa umije odigrati par jacih udaraca i probiti ga...ovako mora taktizirati

    Peca, mozes samo da mi zahvalis sto u BGu nema snijega

    Comment


    • Ne znam brate, vidis da udara ko manijak u odredjenim trenucima,a Rafa nista ne radi samo ceka.

      Comment


      • zato i udara k`o manijak...jer Rafa nista ne radi...presmijesno fkt...lik udario 3 puta FH kako treba na turniru i hladno ce do titule...pjeske

        Comment


        • Auu brate

          Comment


          • Cudno kako nije dobio set sa 2W.
            Similis simili gaudet

            Comment


            • I sad kao treba nastaviti gledati ovaj mec, gledati taktiziranje...gledati kako ce ga Rafa izmoriti i kako na kraju lik nece moci hodati na terenu...aha

              Dajte nam Gaela

              Comment


              • Sta ste se isprepadali nadalovci kao da ne znate Rafu, dobija on ovo
                evo odmah brejk
                Last edited by Pertla; 03-01-14, 16:19.
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Ma nisam se prepao nego me nervira

                  Comment


                  • Nume

                    i protiv ovakvog indijanca mora da taktizira

                    Comment


                    • Eki fol sad se razigrao, sto ranije ne krenu tako igrati

                      Comment


                      • Prodao prvi set

                        Comment


                        • Paire opet dokazao da je najveci debil kakve meceve on gubi...

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Prodao prvi set
                            Greska, Gojowczyk takticki pusta 2. set
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Stan sutra sa Pospisilom za za finale i vjerovatno titulu...bit ce zeznuto

                              Rafa pronasao taktiku za Petera

                              Comment


                              • Stan mora osvojiti titulu u toj konkurenciji sve ostalo je katastrofa

                                idemo Stan

                                Comment

                                Working...
                                X