Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Super, sad rijesavaj ovaj mec i da se uzmima prvi trofejcic ove godine

    Comment


    • Ovo na kraju nece ni ispasti lose jer je imao 3 odlicna trening meca sa rivalima koji mu mogu nauditi, a u prilici je da uzme titulu
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • To je bitno, svi su imali dobar BH ,agresivan tenis, brza podloga i sve je rijesio fino,not bad for start

        Comment


        • Dobar BH je potreban, ali ne i dovoljan da se dobije Rafa...previse poklona iz FHa...šteta...Gulbis je bas mogao biti igracina, ali nista od toga

          Comment


          • Karikaturalni igrac sa karikaturalnim fh-om je igrac bez teniske buducnosti. Drcan u izjavama, na terenu puca pod pritskom kao mehur od sapunice. Njegov zamah kod fh puuuutuje unedogled. Gomilu cistih loptica iz terena kuca u mrezu jer i da hoce ne moze da doda spina posto mu je potrebna vecnost za zamah. Luzer
            sigpic

            Comment


            • Super je do sada ispao ovaj turnir za Nadala. Tri sasvim solidna treninga pred AO i sve resio dobro. Sto se podloge tice meni deluje pristojno brzo, a navodno i AO brzi ove godine, barem po jucerasnjem presu kad su Rafu "obavestili" o brzine podloge.

              Comment


              • Ne znam sto, ali meni Gael izgleda nekako ozbiljnije nego inace.
                Genius, outrageous, the best ever! RF!

                Comment


                • Dobar je, sinoc je imao kljakavog rivala ali sad su vec ciste performanse
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Ide na loptu, ne ceka, udara FH jace...zaista izgleda da je odlucio igrati dobar tenis...ali svakako treba pricekati ozbiljnijeg protivnika

                    Comment


                    • Mayer tek osmu mec loptu koristi, valjda ce Gael do finala
                      Genius, outrageous, the best ever! RF!

                      Comment


                      • Čipe odusevljen novim trenerom

                        "Već je vidljivo koliko mi je puno pomogao Ivanišević. Prije svega mislim na servis i volej, ta dva udarca smo i najviše radili zadnjih tjedana.
                        Volej je bio udarac gdje sam imao najviše prostora za napredak. Koristio sam ga malo zadnjih godina i vrlo loše sam ga igrao. Posebno jer kao viši igrač moram koristiti volej kako bih skraćivao poene. Što se tiče servisa, pokušavam biti opušteniji pri njegovom izvođenju, Goran mi je dosta govorio o tome i mislim da sam sve bolji na početnom udarcu."

                        Comment


                        • Strasno!! Od pocetka do kraja
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Vrhunski odigrao Monfils
                            Genius, outrageous, the best ever! RF!

                            Comment


                            • Odlican Gael, ali Daniel sta se desi sa covekom od juce.
                              Monfils Mayer mora biti odlicna zabava
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Mogao bi i do titule Monfils, vec je jednom uzeo Rafu u Dohi
                                Genius, outrageous, the best ever! RF!

                                Comment

                                Working...
                                X