Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • добро нису у поноћ почели...
    sigpic

    Comment


    • Pa sinoc se u Renu igralo do iza ponoci
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Katastrofa za Bornu, ovo nije smeo da dozvoli! Vadi ga jedino sto je sigurno umoran
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Umesto Corica i Przisieznog sva je prilika da cemo gledati Mecira i Nisioku
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Бозољац полако пуца од Ханескуа, а чекамо Троицког!
            sigpic

            Comment


            • тек сада видим да се 6 бодова добија победом у другом колу? ау, ала је ту тешко добити бодове!

              почиње Троицки...
              Last edited by Žika; 12-10-14, 14:49.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by ClayWarrior View Post
                Katastrofa za Bornu, ovo nije smeo da dozvoli! Vadi ga jedino sto je sigurno umoran
                Izgleda da je jučer i stigao u Beč iz Taškenta,po meni totalno neshvatljivo zašto je igrao kvalifikacije,nije valjda tvarno mislio da može proći Nishioku takav umoran,i bez treninga
                Znam da ga je prijavio samo zato jer je imao velike šanse za WC,al logičnije mu je bilo igrat Moskvu ,em je bliže,em duplo slabiji kvalifikacijski draw,al eto Ferrer i Murray mu totalno pokvarili planove ,al trebao je to očekivati
                Al evo izgleda da je bar dobio WC za Basel,bar nešto

                Comment


                • Da, izgleda da jeste, sto je dobro. Iskreno, sumnjam da bi i Moskvu prosao, u Becu su ga bar pustili da igra kasno uvece, u Rusiji bi morao mnogo ranije

                  Trebace mu luda sreca u Bazelu da izbegne kvalitetnije igrace, a bodovi trebaju svakome, posebno ti veliki koje turnir daje. Zbog toga mi je zao Taskenta, racunao sam na vece bodove jer silno zelim da ga vidim u glavnom zrebu Melburna, bice pesma ako izbegne tri runde kvalifikacija na uzarenom betonu
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Vjerovatno bi putovao taj isti dan u Moskvu,i imao bi puno više vremena,a mogao je i u Moskvi dobit zadnji termin,ako je Pavić mogao igrati oko 20:00,mogli su dati i njemu
                    Tim više mi je žao jer dobro si rekao teško će mu biti dobiti nekoga u Baselu,i trebao je bolje iskoristiti ovaj tjedan,al jbg sad morat će zapet na zadnjim chalengerima da proba izboriti AO

                    Comment


                    • Kad sam video sta je Lacko uradio jadnom Stakhovskom u finalu, Borna je odlicno prosao

                      Treba mu jos nekih 150 cistih bodova, da bude miran i ne gleda svaki cas u listu ko je odustao od Melburna.. mislim da to nece biti previse tesko ostvariti
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Editovao bih prethodni post.. da je moguce

                        Velika je steta sto se mec Bemelmansa i Gojovcika igra u drugoj rundi kvalifikacija, ovi momci znaju sta je dobar dvoranski tenis i verujem da prikazuju vise od bar 50% meceva prvog kola
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Dobar set za Sasu protiv Huta Galunga, valjda nece pasti u drugom

                          Predaja Huta Galunga, Sasa sutra najverovatnije protiv povratnika Brandsa za glavni zreb
                          Last edited by ClayWarrior; 12-10-14, 19:29.
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Троицки прошао друго коло квалификација!


                            sigpic

                            Comment


                            • Troicki će igrati protiv pobednika meča Peter Gojovčik - Ruben Bemelmans.
                              Srećno

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Posto je pola 1 ujutru, mislim da mu se vec 5 sati zna protivnik
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X