Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gaske

    Comment


    • Smejurija
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • 5:3 pa onda u TB 5:2 i 2 servisa pa 6:5 i servis i onda odma brejk pretrpi a joj

        Comment


        • Нишикори тата за ове папке...
          Last edited by Žika; 26-09-14, 14:47.
          sigpic

          Comment


          • Nisikori razbija, kakvi udarce sa osnovne, pa ovo je za klasu bolje od US Opena. Veliki favorit za titulu, bice veliko iznenadjenje ako ne osvoji titulu, bar za mene.
            OVAKO

            Comment


            • Originally posted by Maxx-a View Post
              Da li ima informacija o QF Beijinga ili možda mogućnost za WC
              Za kvale verovatno nema ništa, Filip igra

              http://www.atpworldtour.com/posting/2014/747/qs.pdf

              Comment


              • Hvala, citam sada da je jedna Wild C. za glavni zreb data Murray a za ostale jos nema zvanicno kome idu.Mozda dobije Viktor
                Similis simili gaudet

                Comment


                • A mogu li da pitam zasto se WC pozivnice daju likovima koji svojim rankom mogu uci u turnir a ne nekome ko ne moze uci ili nekoj mladoj zvezdi u najavi,to nisam nikako razumeo ako moze neko da mi kaze bio bih zahvalan.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Kakva steta za Viktora posle pobede nad Fererom, u svim dzepovima je imao set .

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      A mogu li da pitam zasto se WC pozivnice daju likovima koji svojim rankom mogu uci u turnir a ne nekome ko ne moze uci ili nekoj mladoj zvezdi u najavi,to nisam nikako razumeo ako moze neko da mi kaze bio bih zahvalan.
                      Nisu na vreme prijavili taj turnir a ranking im dozvoljava direktno prisustvo u glavnom zrebu.Mada po svemu vidjenom i mladi perspektivni , trpe u korist domacih igraca za Wild C gotovo na svim turnrima.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • E hvala puno druze,bilo mi je nelogicno da top 10 igrac dobija WC za turnir koji moze da igra jer ima ranking
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          E hvala puno druze,bilo mi je nelogicno da top 10 igrac dobija WC za turnir koji moze da igra jer ima ranking
                          Maxxa je žensko

                          Comment


                          • Originally posted by AleksaVP View Post
                            Maxxa je žensko
                            Uh izvinjavam se onda nisam znao
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Жао ми Дел Потра, оде још 500 бодова...
                              sigpic

                              Comment


                              • Benneteau izgleda resio da se "osladi" u zrelim godinama.
                                Na dobrom je putu ka prvoj tituli
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X