Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Браво мајсторе, ово делује оптимистички!
    sigpic

    Comment


    • Sad ce Struff da otrese Verdasca, pa ce i Viktor imati "laksi" posao u sutrasnjem 1/4-finalu.

      Comment




      • попеће се за 220 места....
        sigpic

        Comment


        • Bas da sacekam da vidim sa kim ce Viktor igrati
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Struff i Verdasco sutra u podne nastavljaju mec. I dalje vjerujem da bi ovo Struff mogao da dobije.

            U najgorem slucaju neka se "ganjaju" do taj-brejka, pa onda na megdan Viktoru.

            Comment


            • Zar nitko ne prati još jednog 17-godišnjaka koji se probio u top200

              Mene je Borna ugodno iznenadio u ova dva meča,svaki udarac mu je duplo bolji nego što je bio zadnjih tjedana na chalengerima,a i općenito najbolje mečeve je odigrao u davis cupu,i mečevima na atp razini,dok je na chalengerima teško mučenje uvjek,očito da nema motiva tamo,ne znam kako da to objasnim

              Gledao sam ga 10 tak puta dosada,i ne pamtim kad je imao ovako odlično serviranje,svaki put kad mu je trebao servis bio je ili as ili winer,bekend mu je već sad u ovim godinama odličan,podsjeća me malo na Novakov kad sam ga prvi put gledao u Zagrebu protiv Ljube,forhend mu još malo šteka,ali ide nabolje svakim mečem
              Za razliku od Zvereva dropovi mu nisu prestavljali nikakav problem,mislim da je sve i jedan stigao,danas igra protiv Fogninija,s obzirom da je jučer Fabio odigrao dosta dobar meč,danas bi trebao odigrati neki klaunski,pa možda Borna i bude imao nekakve šanse za proći u prvo SF

              šteta kaj glupi HRT neće prenositi meč,nego je procjenio da je bolje prenositi Marina

              Comment


              • Predstavljali su mu dropovi problem neki dan, protiv Damira

                Odličan je Borna, stav prije svega...servis jučer bio jako dobar, BH standardno dobar, odličan...mada sa Novakovim nema baš toliko sličnosti...

                A FH mu šteka malo više...bit će vrhunski igrač ukoliko ga uspije popraviti...

                Comment


                • Originally posted by mario ancic View Post
                  zar nitko ne prati još jednog 17-godišnjaka koji se probio u top200

                  Mene je borna ugodno iznenadio u ova dva meča,svaki udarac mu je duplo bolji nego što je bio zadnjih tjedana na chalengerima,a i općenito najbolje mečeve je odigrao u davis cupu,i mečevima na atp razini,dok je na chalengerima teško mučenje uvjek,očito da nema motiva tamo,ne znam kako da to objasnim
                  па увек је тешко играти са багељашима, избаце те из ударца, нема темпа, овде су добри играчи добијаш правилне лопте и зато је лакше...:d

                  да, бора иде негде на 196 место, надам се да ће освајати још бодова и да га чешће виђамо на правим турнирима, момак је одлично грађен, витак, лако се креће, има висину и личи ми на правог тенисера, нема шансе да не буде добар тенисер...


                  ето вердаско је добио и видећемо виктора у правом мечу данас... надам се да ће вердаско да одлута у току меча и да да шансу виктору
                  Last edited by Žika; 25-07-14, 12:54.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa da baš to i govorim,razlika nebo i zemlja Borna s ATP razine od onoga s chalengera,nije to samo protiv Damira,nego i protiv Pavlaseka prošli tjedan,na atp je odigrao 5 mečeva zasad i u svakome meču je bio na dobroj razini(2 dobio,3 zgubio i sva 3 u 3 seta) odigrao je i odličan meč protiv L.Mayera prije par mjeseci u Nici gdje ga je mogao dobiti,ali nije imao ni sreće u nekim trenutcima..

                    A i čini mi se smireniji kad zna da gledaju roditelji,a par mečeva s chalenger razine koja sam gledao,psovao je ko kočijaš
                    Pratio sam i Ančića i Čilića kad su se probijali kroz ATP i po meni se Borna čini bolji od njih u ovim godinama,a oba su uspili doći prije 22 godine u top10,nadam se da će i on uspjeti,ali nikad ne možeš biti siguran u tenisu,jedna ozljeda te uspori totalno,a i uništi ti karijeru( Ančić npr.) samo da ga ozljede zaobiđu i očekujem velike stvari od njega u budućnosti
                    Last edited by Mario Ancic; 25-07-14, 13:06.

                    Comment


                    • Та нервоза показује да има велику жељу да победи и да успе, значи ради му мозак у игри, то показује да је фокусиран у целом мечу, а то је битно за тенисера.... временом ће вероватно пазити да не претерује, уосталоми и Горан и Ноле су живци...а што се страха од повреда тиче, ту не брини, момак има све правилне кретње у игри и тешко да може да се повреди.. повређују се они трапави и они што изводе неправилно ударце.. ја се за малог не бринем....видим ја то одмах!!!
                      Last edited by Žika; 25-07-14, 13:22.
                      sigpic

                      Comment


                      • Znaci ipak Viktor protiv Verdasca...vidim nisu jos igrali zajedno

                        Comment


                        • Ovi na SK2 su najavljivali mec Troicki-Verdasco za 17:30, iako je mec izmedju Verdasca i Struffa jos bio u toku. Pomalo neozbiljno...

                          A Youzhny se potpuno raspao nakon prvog seta.

                          Youzhny - Haase 6:3, 1:6, 2:5*
                          Last edited by Alemannia Aachen; 25-07-14, 14:24.

                          Comment


                          • Haase prokockao *5:2 u trecem, tj. dupli brejk... Povrh svega, imao je 40:0 na svoj servis, tj. 3 vezane mec lopte. Lik je zaista nula kada je mentalna snaga u pitanju. Najbolje da sada izgubi...

                            EDIT: Ipak zavrsio posao... ...nakon "1001 mec lopte".
                            Last edited by Alemannia Aachen; 25-07-14, 14:45.

                            Comment


                            • Anduhar drzi cas, iskusnom Granoljersu, set i 3:0 pride



                              Spoiler
                              nekad sam uporedjivao Marsela i Vica, i po igri i po renkingu "nit sm... nit mir..." ali uvek u top 50
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Cini mi se da Vicu, uopste ne odgovaraju levoruki igraci.
                                Bio bih najprijatnije iznenadjen, ako pobedi "zeta"
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X