Announcement

Collapse
No announcement yet.

Testiranja za sezonu 2014

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Sad sam upravo citao na tumblru da je izjqvio da je to stara izjava I da zeli jos 3-4 godine da se takmici ....wtf?? Tj . I sta je sad tu istina ??-.- secam se toga o cemu pricas to ce biti dozivljaj

    Comment


    • #47
      Nije to stara izjava, ovo za još 3-4 godine je stara... Iz perioda malo posle Assena i Lagune, čini mi se. Osim ako nije odlučio da nas zafrkava jer mu se može...

      Sve je ovo nažalost priprema terena. Vratio se na konkurentan motor, sad će da proba da promeni mehaničara i ako ni to ne uspe ostaje jedino objašnjenje da on više ne može da prati nivo Marqueza, Pedrose i Lorenza... Smena Burgessa je, rekao bih, bila podjednako za navijače koliko i za njega samog. Ali ajde, da ne prejudiciram...

      Odličan avatar, inače...

      Comment


      • #48
        Srecan rodjendan!!!!!

        sigpic

        Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

        Comment


        • #49
          @hvala Vanja ja se iskreno nadam da cemo ga gledati u punom sjaju uskro tj sleeece sezone I da ima what it takes srecan mu rodjendan I da se I on prikljuci vodecima , mislim da mu je vreme

          Comment


          • #50
            trke bez Rosija su mi nezamislive... bude li odlucio da se oprosti od navijaca i objavi (ne smem ni da napisem) u Mudjelu,to ce biti emotivna bomba nuklearnih razmera..
            jer bez njega..to ce biti neki drugi GP...

            Comment


            • #51
              Srećna Nova godina, prijatelji i drugari... Sve najbolje vam želim i puno uspeha vašim miljenicima, vozačima i timovima.

              Comment


              • #52
                Originally posted by Vanja #66 View Post
                Srećna Nova godina, prijatelji i drugari... Sve najbolje vam želim i puno uspeha vašim miljenicima, vozačima i timovima.
                Hvala puno, takodje i od mene sve najbolje

                sigpic

                Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                Comment


                • #53
                  Pridruzujem se cestitkama i od mene sve najbolje da ste svi zivi zdravi i srecni !

                  Comment


                  • #54
                    Ko voli nek izvoli
                    Mali poklon od Srdjana i Aleksandra.
                    Kalendar Mark Markez 2014 - http://www.vroom-magazine.com/2014/0...-pdf-calendar/
                    Ako imate kalendare bilo kog vozača stavite link ili fajl ovde.
                    Svako Dobro i puno Zdravlja u ovoj godini fanovima BRM BRM MOTO GP-a

                    Comment


                    • #55
                      Hvala puno, sjajno! Veliki pozdrav za najbolji komentatorski duo!

                      Mala korekcija samo, pošto su izgleda u međuvremenu promenili adresu stranice, verovatno neki broj ili nešto slično...

                      http://www.vroom-magazine.com/2014/0...-pdf-calendar/

                      Comment


                      • #56
                        Ozenio nam se Cal


                        SRECAN BOZIC, SVIMA KOJI DANAS SLAVE...MIR BOZIJI, HRISTOS SE RODI...
                        sigpic

                        Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                        Comment


                        • #57
                          A u medjuvremenu....
                          http://instagram.com/p/jEdHeOvN20/#
                          sigpic

                          Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by tasa01 View Post
                            Ozenio nam se Cal
                            Konacno nasao dobro placen posao i odmah zenidba

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by crni View Post
                              Konacno nasao dobro placen posao i odmah zenidba
                              Jos sada kredit za stan i auto...

                              Comment


                              • #60
                                Potpuno sam zaboravio da je Yamaha danas pokazala svoj motor i nove boje...









                                Čemu ovoliko insistiranje na beloj i promene izgleda svake bogovetne sezone od 2010...

                                A evo i Sky-VR46 tima, slike su od pre nekoliko nedelja...



                                Last edited by Vanja #66; 17-01-14, 20:23.

                                Comment

                                Working...
                                X