Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Stan Wawrinka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel se ovdje slavi? federerovci i novakovci.

    Stan je zasluzio. Bravo Stan!

    Comment


    • I Stanovci

      Comment


      • Dok ne vidim marejevce ovde nema nista od fer pleja....
        sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

        Comment


        • Originally posted by MarRF View Post
          Dok ne vidim marejevce ovde nema nista od fer pleja....
          Pa i Marej ima imaginarne navijace bas kao i Stan

          Comment


          • on nema ni imaginarne
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              on nema ni imaginarne
              Bojana,

              Tebi posebne cestitke. Federerov status GOAT djeluje sigurnije poslije ove Vavrinkine pobjede.

              Comment


              • Vjeruj mi kada on osvoji sta god, evo ja prvi isplivam kao njegov kvazi-navijac Ali broj Stanovi kvazi-navijaca je ogroman

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  I Stanovci
                  A reci mi tog stanovca koji nije ujedno federerovac ili novakovac.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    A reci mi tog stanovca koji nije ujedno federerovac ili novakovac.
                    Pa ne postoji, ne moze se navijati podjednako za dva TOP 10 tenisera, to jednostanvno nije to

                    Comment


                    • Federer mi je najdrazi, ostali su mi samo simpaticni..
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Bilo je samo pitanje vremena kada cemo u GOAT debatu.....na Vavrinkinoj temi , bas ironicno....
                        sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Bojana,

                          Tebi posebne cestitke. Federerov status GOAT djeluje sigurnije poslije ove Vavrinkine pobjede.
                          Ovih dana sam o tome pisala na njegovoj temi, ali ukratko, moze ga Nadal prestici po broju slemova, moze da se pojavi neko nov koji ce to da uradi, mogu da mu obore sve rekorde, za mene ce on uvek biti najbolji teniser svih vremena, tudja misljenja me ne zanimaju
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • andyroddick ‏@andyroddick 1h

                            Wow..... Props to Stan Wawrinka on an unreal run down under
                            sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                            Comment


                            • Shminka, samo da ti cestitam na Stanovoj pobedi, mislim da kapiram koliko si odusevljen njegovom pobedom!

                              Comment


                              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                                Shminka, samo da ti cestitam na Stanovoj pobedi, mislim da kapiram koliko si odusevljen njegovom pobedom!
                                Najjaci nick na forumu, bez problema

                                Comment

                                Working...
                                X