Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarRF View Post
    Jagodice , osetljiva si pa ne vredi necemo nastaviti, ja prodjoh sve te stepene obrazovanja koje mi navodis , znam ih dobro nema potrebe da me na njih podsecas.
    Ako ti nikad ne psujes kapa dole, jas kao neko ko je odrastao na Balkanu cujem to svakog dana...i sta ces izgleda da i Nole zalazi na mesta kao ja pa i on cuo...
    Ja ga zbog toga nikada ne prozivam, bas naprotiv!!! Samo je jednom preterao i znas i ti kada jer to bilo....Ziveli
    Ja sam balkanac moj brat je balkanac i psovke su bile svuda oko nas za vreme skolovanja itd ( kod njega je jos uvek tako ) pa ne psujemo. I bili smo cudni svima zato sto nismo psovali.

    Ali meni Novak nije ogavan ili cudan zato sto psuje tako tokom meca ili iskazuje svoj bes tako. Jednostavno ja znam da on nije besan na publiku nego na sebe. A publika moze da misli sta hoce. Zasto bi se ljutio na njih? Pa nije dete od 3 godine koje zahteva konstantnu paznju. On se publici vec dokazao. A to da li hoce da ga vole je njihova stvar.
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • Originally posted by skeptik View Post
      Nista se nije posebno desilo posle zadnjeg poena da bi napravili ovoliku frku na forum. Novaka publika respektuje i to je najbitnije. Ljubav je nebitna. Za to ima Jelenu.
      Sto se tice samog meca on je najbolji pokazitelj zasto je zavrsio godinu na 2.mestu. Ta nezainteresovanost, pad koncetracije, sklonost egzibicijama... ga je kostala par poraza ove sezone.
      Jeste da si na pogresnoj strani ali si pravo osvjezenje za forum.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Novaka bas pogadja sto nije popularan kao Rafko i Role, a ovakvo ponasanje mu nece pomoci da stekne vece simpatije. Svidjalo vam se to ili ne-tako je

        Jel fkt ljut na Rišu bio? Sta se desilo?


        Ništa nisi/niste uradili ako ovo ne kažete bar jednom mesečno, a poželjno je i češće, jer se u tom slučaju možda nešto i promeni, ko zna. Ipak da ti kažem, ponavljanjem iste mantre neće ništa promeniti, samo ću ja da tupim ovde uzalud...
        Meni ne smeta što ga ceo svet ne voli, naprotiv, nikad nisam trčala tamo gde i svi ostali idu... a njemu što smeta... pa njegov problem... misliš da se sa tim ne nosi dobro? Koliko vidim kada ga frustriraju iz publike on udara još bolje...
        Ali mi ovo ponavljanje jedne te iste pesme, tra-la-la-laaa...svaki, ali svaki put nije jasno... trla baba lan da joj prođe dan, baš ima pun smisao ...
        Svi imaju neki način da se izraze.. da ćute i ulaguju se većini ili da su svoji, kažu to što misle ili pokažu na licu ... a oni ostali biraju šta im se od toga više dopada.. meni se DOPADA što ga ne vole svi i što ga neće voleti svi...

        EDIT: Ali ne dopada mi se to što stalno potencirate kao da je manje vredan. Ispade da je neko đubre od čoveka, jer zaboga ima mane koji svi vide i koje nisu po vašim standardima.
        Last edited by miloolja; 09-11-13, 23:55.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Svi se privatno ponasaju kao Novak, manje ili vise. To sto glume i izigravaju neku gospodu za javnost je druga prica. Licemjerstvo.
          sigpic

          Comment


          • Olja je sve objasnila. Mi ga volimo takav kakav je a to sto psuje, pa sta je toliko strasno

            Kada se iznerviras ne mozes da kontrolises sebe i kazes nesto sto nisi hteo da kazes ali nekako nekontrolisano izleti iz tebe. Stvarno se dize preveliak buka oko slanje loptice u tribine, pa iznervirao se covek sto nije igrao dobro i poslao je u pm.

            Comment


            • I odma mu prave psiholoski profil. Uzivajte ljudi imate svoje igrace i publika ih voli. Uzivajte nama to ne treba. I kad ga vole i kad ga ne vole nama je on najbolji. A to je ono sto je bitno.

              Neko nece da pravi maske i da se pravi fin kad ponekad to nije a neko ima i 10 maski svaka za razlicitu priliku.

              Ono sto vidite kod Novaka je ono sto cete i dobiti. Ili ga volis ili ga ne volis. Mi smo njegovi navijaci i tu smo uz njega i kad gubi i kad pobedjuje i kad se nervira i kad se raduje.
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Alo ljudi opustite se, sta vam je?
                Evo najavu za 32 Fedal. Jedva cekam.
                OVAKO

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Jeste da si na pogresnoj strani ali si pravo osvjezenje za forum.
                  Vladane, mislim da si se zeznuo, skeptik je Novakovac, koliko sam ja primetio ... tako da nije na pogresnoj strani
                  I da : "Jedom je jedan pokusao da se svidi svima ... Na kraju ga niko nije voleo ... "
                  Last edited by Sandugp; 10-11-13, 00:11.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Nije se izjasnjavao cini mi se, mada mi je mozda promaklo. Ovako kroz postove sam stekao utisak da navija za Nadala, moguce da grijesim. Kako god, osvjezenje je, to je svakako bila sala da je na pogresnoj strani.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne navija za Nadala nego je objektivan, za razlika od nekih.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Nije se izjasnjavao cini mi se, mada mi je mozda promaklo. Ovako kroz postove sam stekao utisak da navija za Nadala, moguce da grijesim. Kako god, osvjezenje je, to je svakako bila sala da je na pogresnoj strani.
                        Đe je ta anketa, da se i ja izjasnim... Ođe ako neko nema u potpisu, na avataru, u username-u...

                        Previse se lijepe etikete. Meni sve za oba oka skacu ko da mrzim No2e-ta, a meni on ka da je prvi komsija...

                        A to da psuju svi, bar onako kocijaski, i ne psuju. Da mozda ljudi sa malo srece u zivotu i pogube zivce, pogube.
                        Ali on koji ima sve, moze onako ruzan da ima koju hoce, i ima, a seta onu babu zbog imidza, dobice i status nekog sveca... Sta on ima ta se krevelji, krivi, psuje...

                        Daj bre malo gospodstine. Vidjeste li gospodina kako se ponasa kad je najljuci. mozda i on psuje, ali na nekom nepoznatom jeziku.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post

                          BH slajz je danas bio impresivan. Federov najbolji udarac danas, strasno ucinkovit. Shminku sigurno raduje sto ja to konstatujem. Isto tako miks, nevjerovatan miks udaraca, koji je previse za Delpa, pogotvo ako misli da mora da pobijedi.

                          Federer tesko moze pobijediti Nadala sutra, ali ako nastavi tamo gdje je danas stao, moze mu uzeti set.
                          Kao okoreli Fedovac ne bi se slozio sa zadnjom recenicom,mora postojati odredjena doza optimizma kod svakog navijaca,sportski je nadati se,iako realno nije favorit Fed.
                          Mislim da ako odigra kao u vecem delu 3 seta i pogotovo na kraju seta,Nadal pada skoro sigurno. Malo je set. Pa nije Delpo nista losiji igrac od Nadala,pogotovo na ovoj vrsti podloge,pa oduvao ga je u Sangaju (prosto receno),kad je na svojih 100%,cak je i favorit protiv Rafe na betonu,jer po meni covek definitivno ima najubitacniji forhend u danasnjem tenisu. Nije ni Rafa odusevio protiv Wavrinke,vrlo bleda partija,samo zahvaljuci strahu i nekoj vrsti kompleksa od strane Wavrinke nije izgubio set,a mozda i mec. Dva taj-brejka,ne moze biti tesniji mec,ali vidi se da covek ima zesci kompleks od Nadala,pa ne osvojiti ni set u 14 poraza za redom od istog coveka,je stvarno bruka, 28:0 setovi,sad je bio blizi nego ikad,ali one njegove katastrofalne greske na set lopte,ja nisam verovao da neko moze toliko da se uplasi uspeha,to se zove kompleks,verovatno ce i za godinu,dve i dalje stojati ova nula,jer je wavrinka jednostavno u glavi mali igrac i dzaba sav talenat.
                          Sto se Federera mog ljubimca tice,kako rece Pralica mora da izbaci iz svoje igre one prazne gemove,kojih ima u svakom setu,gde uvek po jedan gem dopusti brejk s nulom,pa posle naglo popravi igru,s takvom igrom nema pobede protiv Djokovica ili Nadala,ali ako to popravi moze necemu da se nada u tim duelima. Volim kad Pralica radi meceve Feda,primecuje se da ga gotivi vise od Nadala i Djokovica,s pravom jer je najveci,a to kazuju rezultati. Videcemo sta ce biti sutra u teniskom klasiku,ako pobedi Fed,svi istomisljenici ovde da slavimo...
                          sigpic

                          Comment


                          • Nisam istomisljenik ali ako Fed pobedi ima da slavim

                            Comment


                            • Iz ugla die hard Novakovog navijača idealan scenario bio bi tesan meč gde bi izronile sve frustracije i niske pobude ovih zapadnjaka finih manira.
                              I da Roger na kraju pobedi, sprečivši tako Rafu da uzme tih 400 poena.
                              Nije nemoguće, ali mislim da će Rafa na kraju slaviti.
                              Originally posted by gokara
                              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                              Comment


                              • Originally posted by Bokimajsta View Post
                                SKY PAD nije ni bio predvidjen veceras rekli su odma i odjavili se posle interwjua sa terena pozdrav
                                SKY PAD je bio predvidjen i slozices se da ljudi koji vole tenis vole i SKY PAD. Naravno to je manji broj navijaca i gledalaca. Ocigledno su zakljucili da Novak nece doci pa su onda da mu ne kvare previse ime rekli da nije bio predvidjen. Dakle, nije su svi protiv Novaka.

                                Velika je stvar da je Novak pobijedio jucer i pored svoje frustracije. Velika je stvar da je pobijedi svojom B igrom kojom izbjegava razmjene i izbjegava da se napumpa andrenalinom, jer andrenalin umara.

                                Konacno, u ovom trenutku tenis ima jednog kralja, Federera, i jednog krunskog princa, Nadala. Novak je tu pomalo visak dok jedan od ove dvojice ne ode.

                                Comment

                                Working...
                                X