Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarRF View Post
    Vala bash, valjda publiku nerviraju te face koje slaze
    100% jer nije lepotan kao Role..
    Originally posted by gokara
    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

    Comment


    • Sta je to Nole uradio nakon poslednjeg poena ?
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Zapadnoevropska publika nikada nece imati posebne simpatije prema Novaku i krajnje je vreme da i on to shvati.
        Igraj, gazi i ne obaziri se Novace
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by jagodica View Post
          100% jer nije lepotan kao Role..
          Ma neee, kada dobacuje onoj linijskoj sudinici i borondža joj to je baš ljupko i tako sexy.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ih, al' ste osetljivi
            cinjenica je da publika ne voli Djokovica koliko bi on to volea, a da je publika luda za Roletom
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Problem kod ovog scenarija je sto pati da bude voljen i poludi kad je publika protiv njega, a k'o za inat, ona je sve cesce za protivnika.
              Veceras uopste nije to bio problem.Kakva publika,nije ga doticala,otaljao je ovaj mec i to bi bilo to.
              Ja nisam videla da je poludeo zbog publike ni ic,nego se Noletu uopste nije igralo,kao da su ga puskom naterali da izadje na teren
              Mene je iznervirao sto je tako odigrao mec,neozbiljno,nonsalantno
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Originally posted by Johnny View Post
                Sta je to Nole uradio nakon poslednjeg poena ?
                Bolje da ne znaš, previše je strašno..
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Originally posted by Johnny View Post
                  Sta je to Nole uradio nakon poslednjeg poena ?
                  home ran prema publici i sve snage, evo slikovno sam poredo hehe

                  Comment


                  • Nije mi jasno sto su organizatori mogli drukcije uraditi? Za Novaka je sigurno lakse da je danas igrao sa Gaskeom a ne sa Federerom ili DP-om.

                    Niti mi je jasno zasto je Novak ljut na Gaskea. Novak nije htio veceras da radi, sto je pametno. Htio je da se nadigrava a Gaske je ipak bolji u tome. Novak ne bi trebao da nervira samozadovoljavajuci osmijeh Gaskea. Nije lako godinama gubiti.

                    Konacno, publika hoce duzi mec i prirodno je da su bili za Gaskea.

                    Novak je napravio posao sa minimum utrska energije.

                    Comment


                    • Originally posted by jagodica View Post
                      Bolje da ne znaš, previše je strašno..
                      Ma daaaj @jagodice, napisi, molim te, mrzi me da cekam da okace na YT.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Mislim da ste (jel smo i mi? ) utvrdili to jedno 100 mil. puta
                        Ko je lepši i ko je voljeniji i ko nosi bolje farke i ko je Švajcarac... itd...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Eto ti nije pa nije, kuda cemo dalje. Svasta , ne moze covek biti realan pa to ti je...Da je mene pitao Role osuo bi joj sve po spisku. To ti je razlika u sistemu vrednosti kod nas i zapadnjaka. Prihvate i idu dalje....Novak je ponikao u sistemu gde se bunis, psujes, slazes face....i takva je vecina nas. Jbg , ne mozemo to izbrisati. ne moze ni on...
                          sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Nije mi jasno sto su organizatori mogli drukcije uraditi? Za Novaka je sigurno lakse da je danas igrao sa Gaskeom a ne sa Federerom ili DP-om.

                            Niti mi je jasno zasto je Novak ljut na Gaskea. Novak nije htio veceras da radi, sto je pametno. Htio je da se nadigrava a Gaske je ipak bolji u tome. Novak ne bi trebao da nervira samozadovoljavajuci osmijeh Gaskea. Nije lako godinama gubiti.

                            Konacno, publika hoce duzi mec i prirodno je da su bili za Gaskea.

                            Novak je napravio posao sa minimum utrska energije.
                            Mogli su staviti Wawrinku i Ferrera u večernji termin, to bi bilo ok.

                            Comment


                            • Originally posted by Johnny View Post
                              Ma daaaj @jagodice, napisi, molim te, mrzi me da cekam da okace na YT.
                              pa rekao ti je Bokimajsta, opalio je lopticu tako prema publici kao da je gadjao nekog, poprilicno nervozno
                              i na tivteru o tome pricaju, tako da nije samo moj trip
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Nije mi jasno sto su organizatori mogli drukcije uraditi? Za Novaka je sigurno lakse da je danas igrao sa Gaskeom a ne sa Federerom ili DP-om.

                                Niti mi je jasno zasto je Novak ljut na Gaskea. Novak nije htio veceras da radi, sto je pametno. Htio je da se nadigrava a Gaske je ipak bolji u tome. Novak ne bi trebao da nervira samozadovoljavajuci osmijeh Gaskea. Nije lako godinama gubiti.

                                Konacno, publika hoce duzi mec i prirodno je da su bili za Gaskea.

                                Novak je napravio posao sa minimum utrska energije.
                                Osim... da je nepotrebno produžio. Kako je mislio da će ostati na terenu mnogo kraće, a pokazalo se suprotno, morao je ranije malo da podigne igru, ali sve u svemu nije se mnogo trošio.
                                A što je ljut? Ko zna... Gaske mu sigurno nije ništa kriv, osim što je hteo verovatno da dokaže nešto Piatiju.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X