Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ALELUJA! 7 puta bolji teniser je uspeo da napravi brejk

    ko zna dal bi ga ikad napravio da mu mreza nije pomogla
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Mogao je dobiti Federera, Del Potra i Gasqueta i imao bi u grupi tri isto izuzetno draga protivnika, my darling
      Federer i Delpo bi u dvorani imali barem malu sansu.

      Al se slazem da je i Nole mogao biti u toku sezone bolji...pre svega na Masters 1000 (Miami, Madrid, Rim, Cincy)

      Comment


      • Pa hvalim te Bože
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Originally posted by gorstak View Post
          Pravila je..ga, zasto mora uvek onaj koji ima najvise bodova da bude prvi!?!?!
          Pod 1. Ne psuj ni u naznakama.
          Pod 2 Bojim se da te nista nisam pitao
          Pod 3 Nastavi diskusiju sam sa sobom, ocito ti je zanimljivo.
          sigpic

          Comment


          • Najbolji meč a turniru što i nije teško. Ima li statistika prvog seta, vjerujem da je Nadal imao maksimum 5 W i bar 10-15 UE po komentarima, takav je kad se raspada i opet Wawrinka ne može dobiti set

            Comment


            • Auh, na jedvite jade Ajde bre, saberi se malo, moze da se igra. Ako nista bar ga izmrcvari.
              Last edited by Navras 16950; 06-11-13, 15:56.
              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

              Comment


              • Sad Vavrinak ima pravu priliku da konacno dobije set.

                Comment


                • Valjda nece ponovo da ispusti ovo. Ajde izbori na jedvite jade treci set.

                  Comment


                  • Nisam gledao prvi set, ali kako Wawa nije uzeo ovo 6:4 6:2
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Originally posted by SonjaFan View Post
                      Nadal ce sebi danasnjom pobedom osigurati broj 1 na kraju godine.
                      Moglo je biti drugacije da nema u grupi tri najomiljenija protivnika...lucky man.
                      Ma nek zavrsi kao prvi.
                      Mogao je Nole,imao je cini mi se preko 7000 poena prednosti,ali...
                      Nebitno,meni bar, je vaznije da je Nole posle USO zaigrao bolje,da osvaja turnire,da zeli pobede.
                      Iskreno volela bih ja da je Nole prvi,ali mozda je ovako bolje,ustvari ispalo je bolje,trgnuo se iz one letargije.
                      Jos nesto vise bih volela da Nole osvoji ovaj turnir,u ovom trenutku to je po meni vaznije nego prvo mesto,a ono ce doci,samo polako.

                      Evo Stan osvoji 3 gem po redu dok sam ja ovo kuckala
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Cuje te li vi ove navijace? Znaju da je Nadal ranjiv i osecaju da Stan moze da preokrene ovo!

                        Steta za prvi set on je trebao da bude Vavrinkin ali osecam da on moze da pobedi ovde!
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Originally posted by pecaros View Post
                          Pod 1. Ne psuj ni u naznakama.
                          Pod 2 Bojim se da te nista nisam pitao
                          Pod 3 Nastavi diskusiju sam sa sobom, ocito ti je zanimljivo.
                          Sto Pecke brate ... bas je kul tu i tamo opsovati Vis kako ja zabiberim po koju .. to nije kaznjivo ovde ... u koliko si umeren ... valjda nije
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Kakav smeč je odigrao Rafa..
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • Dosta i bez vredjanja, sledeci koji napravi prekrsaj leti odma u Banovce
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Ma ajde jado jadni, uzmi mu set konačno!
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X