Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na neki cudan nacin i meni ga je zao. Nije da se ne trudi i da ne moze da parira, ali u glavi duva teska promaja.

    Evo jos jedne sanse.
    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Je li udobna barem?
      Manje vise ... nema onaj naslon za ruke i to me "jebe" najvise .... Mada ne mogu i ne smem da se zalim ... Mislim ja sam sad kao na poslu !?
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Pa ovaj ne moze da zvekne iz 10 cistih situacija za redom i to u istom poenu. Nadalove loptice sve padaju na servis liniju. Pa ne smes toliko da se ukenjas matori u grupnoj fazi jednog relativno nebitnog meca ( igrao je i mnogo bitnije samo ove sezone a da ne pricam o celoj karijeri).

        Profesionalac

        gotivan mi je lik, ali shminka izvini stvarno tesko tebi za koga navijas
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Vrlo je moguce, jer su mu rivali jos veca sprdnja
          Ovo je strašno
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Nadal ce sebi danasnjom pobedom osigurati broj 1 na kraju godine.
            Moglo je biti drugacije da nema u grupi tri najomiljenija protivnika...lucky man.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Vrlo je moguce, jer su mu rivali jos veca sprdnja
              Pa ovakvu grupu je morao da dobije kao kompenzaciju za to što se završni turnir ne igra negde u proleće u Monte Karlu ili na leto na Rolan Garosu, nebitno što to nije kalendarski kraj sezone..
              Originally posted by gokara
              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

              Comment


              • Lazni car br.1 mali
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by SonjaFan View Post
                  Nadal ce sebi danasnjom pobedom osigurati broj 1 na kraju godine.
                  Moglo je biti drugacije da nema u grupi tri najomiljenija protivnika...lucky man.
                  Nema to baš veze toliko sa srećom, koliko sa Novakovim izgubljenim finalima.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by SonjaFan View Post
                    Nadal ce sebi danasnjom pobedom osigurati broj 1 na kraju godine.
                    Moglo je biti drugacije da nema u grupi tri najomiljenija protivnika...lucky man.
                    Mogao je dobiti Federera, Del Potra i Gasqueta i imao bi u grupi tri isto izuzetno draga protivnika, my darling
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by pecaros View Post
                      Lazni car br.1 mali
                      Pravila je..ga, zasto mora uvek onaj koji ima najvise bodova da bude prvi!?!?!

                      Comment


                      • Originally posted by SonjaFan View Post
                        Nadal ce sebi danasnjom pobedom osigurati broj 1 na kraju godine.
                        Moglo je biti drugacije da nema u grupi tri najomiljenija protivnika...lucky man.
                        Za to su najmanje krivi Ferrer, Wawrinka i Berdych. Moglo je biti drugačije da se Novak nije raspadao po Americi.

                        Comment


                        • ево 15/40 и сада ће мамлаз све у ауте да дуне
                          sigpic

                          Comment


                          • Kakve poene moze da odigra, nestvarne. Prosto je steta sto ne moze da predje taj prag, i udje u sam vrh, ili m...
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Na svaki Nadalov servis u 2.setu ima brejk lopte i ne koristi ih. Evo jednu napokon.

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Za to su najmanje krivi Ferrer, Wawrinka i Berdych. Moglo je biti drugačije da se Novak nije raspadao po Americi.
                                Da je dobio Montreal sad bi bio na manje od 100 bodova.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X