Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Širi ruke..gde ste servisi bili dosad.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Novak vrhunski u trećem!

      Oće li Nole prekosutra isto u 21h?

      Comment


      • Jel ste primetili osmeh na 40:0
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Cestitke Federerovim navijacima na osvojenom setu.

          Comment


          • 16/15

            Last edited by Žika; 05-11-13, 22:39.
            sigpic

            Comment


            • Viskovicu covjece mogao si to reci prije dvije ure, cim je uzeo Novak prvi set uzeo je mec. Vidimo se u finalu stari da izjednacimo H2H.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Pa i on je ocajan, ne znam sto se odusevljava.

                Sent from my HTC, posto mi se moze
                Pa izgleda mu i to ulazi u opis radnog mesta.

                Comment


                • Sutra Vavrinka-Nadal. Spektakl u najavi. Bice to mnogo bolji mec od ovog sigurno.

                  Comment


                  • Eto došlo vreme da se GOATER pobedi dva puta uzastopno u tri dana.
                    A eto i mene na proleće u grupi.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Bar peglamo H2H.
                      To je vaznije

                      Comment


                      • samo je izmrcvario dedu bzvz

                        Comment


                        • Pa,gledali smo sta smo gledali,ali Nole i na skrge dobio mec,a pobede se broje
                          Bravo Nole, idemo daljeeeeeeeeee
                          Nadam se da ce Nole uspeti da se makar malo odmori,oporavi za sledeci mec
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Ocajan mec, drugi set je bio narocito mucan za gledanje. Kao da su se takmicili ko moze vise da se raspadne, jedan krene da pravi gluposti a onda drugi brze bolje pocne da pravi jos vece kao da porucuju jedan drugom „ej, ne mozes ti da se raspadas koliko mogu ja“; „vidi kakve sve ja gluposti umem da pravim, kad to naucis javi se“; „sad cu da ti pokazem kako se gubi mec“ etc. I tako u krug. Morbidniji set mislim da nisam gledao.

                            Novaku pobeda malo znaci, osim sto je popravio H2H sa velikim rivalom i ucario 200 poena, ali je cena previsoka. Dva sata i 20 minuta je proveo na terenu, nimalo racionalno, a vec je na rezervama. Ako nista sada bar znamo da su sanse za titulu minimalne.
                            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                            Comment


                            • Treci set je trebao da bude drugi set. Cemu ono izmotavanje ja ne znam.

                              Bitna je pobeda svakako . Samo neka Novak pobedjuje pa nas nikakve kalkulacije nece zanimati.

                              16-15
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Prekosutra Nole-Delpo?
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X