Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskreno, ako je tačna priča o tankovanju koju ovdje stalno provlačite kao da je najbitnija stvarn u ovom trenutku onda sportistu kao što je Nadal treba da bude sramota, i nadam se da nikada neće da uzme Pariz zato što ga nije zaslužio
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Slazem se sa Vladanom, nema logike da on tankuje u polufinalu Pariza ako mu je cilj London, uradio bi to dosta ranije, protiv Jerzya recimo. Bodovi takodje ne igraju ulogu jer sa titulom u Londonu komotno obezbedjuje prvu poziciju, mada bi mu i pobede u grupi bile sasvim dovoljne.

      Jedini ko je mozda tankovao je David danas, ali u to nisam siguran dok ne vidim kako ce izgledati u narednim mecevima.
      Last edited by Navras 16950; 05-11-13, 16:08.
      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        I zabopravljate svi a pogotovu ti Vladane da to nije nista do Rafinja. On se u sustini tu nista i ne pita... Sve je do Tonija. Da mu toni kaze "skoci u bunar" Rafa bi bez pogovora skocio. Nema tu pogovora niti ikakve rasprave kod njih dvojice.... Toni je smislio ovu strategiju, kao i onu krajem prethodne a pocetkom ove sezone... kao u ostalom i svaku tokom citave Nadalove karijere. Do sada je SVAKI PUT matori spanac bio i vise nego uspesan sa svojim taktikama... videcemo da li ce i dalje tako nastaviti ...
        To ja ne sporim, Toni je megamind. Ali mi samo nema logike jer on ne igra dobro, to mora i Toni da vidi. Mozda ne zeli poraz od Novaka, ok. On je danas pjeske dobio, a imao je 9 vinera uz 20 gresaka. Znamo obojica sto bi mu Novak na iole pristojnom nivou danas uradio. I u Parisu isto.
        sigpic

        Comment


        • Od Granolersa i Riše nije mogao ispasti. Od Jerzyja ne bi bilo dobro ispasti, jer bi mu se diglo samopouzdanje za buducnost

          Comment


          • Nije tankovao, ali nije se trudio koliko moze, tj nije dao svoj maksimum. Tako da moze da se kaze da je delimicno tankovao ... Slack-ovao je mozda bolji izraz...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Navras View Post

              Jedino ko je mozda tankovao je David danas, ali u to nisam siguran dok ne vidim kako ce izgledati u narednim mecevima.
              hahaahhahah najjaca ironija !


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by proudNolee View Post
                Iskreno, ako je tačna priča o tankovanju koju ovdje stalno provlačite kao da je najbitnija stvarn u ovom trenutku onda sportistu kao što je Nadal treba da bude sramota, i nadam se da nikada neće da uzme Pariz zato što ga nije zaslužio
                Zasto da ga bude sramota ? Njegov je izbor da li ce da taktizira ili ne.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  To ja ne sporim, Toni je megamind. Ali mi samo nema logike jer on ne igra dobro, to mora i Toni da vidi. Mozda ne zeli poraz od Novaka, ok. On je danas pjeske dobio, a imao je 9 vinera uz 20 gresaka. Znamo obojica sto bi mu Novak na iole pristojnom nivou danas uradio. I u Parisu isto.
                  Naravno ja sam takodje misljenja da je on vise izbegavao medjusobni susret sa Novakom nego sto se cuvao za London ...
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Naravno ja sam takodje misljenja da je on vise izbegavao medjusobni susret sa Novakom nego sto se cuvao za London ...
                    Najverovatnije je to. Nikako ne valja Noletu pred WTF da dize samopouzdanje.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Johnny View Post
                      Zasto da ga bude sramota ? Njegov je izbor da li ce da taktizira ili ne.
                      Zato što smatram da to igraču kao što je on ne priliči. Nikada nije uzeo Pariz, zašto? Jeli svake godine tankovao, hoće li tankovati svake naredne?
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • On je u stanju da pauzira 8 mjeseci i vrati se nikad jači, ali nije u stanju da izgubi meč u njemu uvijek vrlo bitnom Parisu kako bi ostalo goriva za London. Svi znamo koliko Paris znači igračima, zato su mnogi odbranili titule, višestruki šampioni, Goaterer ga je nekoliko puta osvajao u periodu najveće dominacije.

                        @NI, današnmji meč je samo potvrdio ono o čemu smo pričali. Mi dokaze imamo na terenu, protivargumenti se nisu promijenili, sve se zasniva na tome gdje će tankovati polufinale, zašto je dolazio na turnir, zašto odmah nije ispao. Ključno pitanje je, zašto je Nadal danas toliko promijenio igru i vratio se starom oprobanom receptu protiv Ferrera, ali to nikoga ne zanima.

                        Comment


                        • Originally posted by proudNolee View Post
                          Zato što smatram da to igraču kao što je on ne priliči. Nikada nije uzeo Pariz, zašto? Jeli svake godine tankovao, hoće li tankovati svake naredne?
                          Nece sledece,ako sad osvoji London


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by proudNolee View Post
                            Zato što smatram da to igraču kao što je on ne priliči. Nikada nije uzeo Pariz, zašto? Jeli svake godine tankovao, hoće li tankovati svake naredne?
                            Nije dovoljno dobar da uzme Pariz pored Noleta u finalu.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Jer da je Federer prosao u finale gledali bi mi drugaciji drugi polufinalni duel Pariza ... u to budite sigurni ...
                              Ali to je sada najmanje bitno, bitno je da je Nolence uzeo titulu tamo i bitan je ovaj turnir, pa da vidimo koliko je jos snage i izdrzljivosti u nasem sampionu ostalo. Po mom misljenju dovoljno - sada sam prilicno siguran u to s obzirom na sve sto sam video od konkurencije do sada.... Jer NIKO najrealnije nije ovde na svom maksimumu ...
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                On je u stanju da pauzira 8 mjeseci i vrati se nikad jači, ali nije u stanju da izgubi meč u njemu uvijek vrlo bitnom Parisu kako bi ostalo goriva za London. Svi znamo koliko Paris znači igračima, zato su mnogi odbranili titule, višestruki šampioni, Goaterer ga je nekoliko puta osvajao u periodu najveće dominacije.

                                @NI, današnmji meč je samo potvrdio ono o čemu smo pričali. Mi dokaze imamo na terenu, protivargumenti se nisu promijenili, sve se zasniva na tome gdje će tankovati polufinale, zašto je dolazio na turnir, zašto odmah nije ispao. Ključno pitanje je, zašto je Nadal danas toliko promijenio igru i vratio se starom oprobanom receptu protiv Ferrera, ali to nikoga ne zanima.
                                Ujka mu je rekao kako danas treba da igra.
                                Last edited by Mr. Wolf; 05-11-13, 16:16.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X