Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skeptik View Post
    To bi bilo to. Ako Federer dobije Novaka dobijamo novog br.1 i Nadal pali na ostrva.
    Na ostrva će zapaliti kad osvoji turnir. Zahvaljujući suboti došao je najspremniji, ne smije propustiti veliku priliku da ode do kraja.

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Na ostrva će zapaliti kad osvoji turnir. Zahvaljujući suboti došao je najspremniji, ne smije propustiti veliku priliku da ode do kraja.
      Dzaba sto je odmoran, opet je nekako mrtav, nema ostrine, jos jedna pobjeda i to je to. Realno

      Comment


      • Stedio se da bi dosao do prvog mjesta na kraju godine, da je otisao do finala Parisa nikad ne bi zabiljezio pobjedu ovdje

        9:20 naspram 16:33. Strasni Nadal, ne pamtim da je nekad ovako dobro igrao i da je bio u ovako dobroj formi.
        sigpic

        Comment


        • Jedino Novak moze da ga zaustavi.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Na ostrva će zapaliti kad osvoji turnir.
            Nadal nece osvojiti turnir.

            Comment


            • I dalje mislim da je teorija o dogovoru tacna. Danasnji mece me ni najamnje nije razuvjerio u to!

              Comment


              • Ako Novak danas izgubi 2:0 racunaj slobodno da ga je osvojio.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Nodi View Post
                  Dzaba sto je odmoran, opet je nekako mrtav, nema ostrine, jos jedna pobjeda i to je to. Realno
                  Polako, danas nije bilo potrebe. Ne vidim ko je to spremniji od njega, 6 igrača smo već vidjeli, ostaju dvojica večeras. Pitanje je koliko Novak može, vidjećemo večeras.

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    Nadal nece osvojiti turnir.
                    Iz tvojih usta..........
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ako Novak danas izgubi 2:0 racunaj slobodno da ga je osvojio.
                      Moze Fed i Delpo da dobiju Nadala, ne znam zasto ne bi mogli?!

                      Comment


                      • Videcemo vec u narednom mecu sta je po sredi, da li totalna ispuvanost ili takticka odluka da se usled manjka energije svesno zrtvuje mec protiv Nadala kako bi se doslo do vazduha, a potom sva raspoloziva dzebana ispalila u naredna dva meca.

                        Nadal sa ovakvom igrom nema se cemu nadati. Novaku ce biti sasvim dovoljno da ponovi igre iz Pariza.
                        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                        Comment


                        • Originally posted by Johnny View Post
                          Jedino Novak moze da ga zaustavi.
                          Što se mene tiče drugi i ne moraju da ga zaustavljaju, Novak je taj koji i treba da ga zaustavi i da ponovo podigne ovaj pehar
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            I dalje mislim da je teorija o dogovoru tacna. Danasnji mece me ni najamnje nije razuvjerio u to!
                            Ne pratiš. U subotu je Ferrer dominirao nad nemoćnim Rafom, a danas je tankovao jer nema snage.

                            Comment


                            • Damir dobio mec, strasna 3 poena u gemu u kom je odservirao za pobjedu...zanimljiviji mec definitivno od ovog u Londonu

                              Nova rijec za tankovanje...kulturnija...takticka odluka

                              Comment


                              • Originally posted by proudNolee View Post
                                Što se mene tiče drugi i ne moraju da ga zaustavljaju, Novak je taj koji i treba da ga zaustavi i da ponovo podigne ovaj pehar
                                Moze da ga zaustavi u polufinalu, a u finalu izgubi od nekog drugog
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X