Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ni Pralica ne zna sta price, teniski trener. Evo upravo prica koliko je Davidu potreban dan-dva odmora jos prije ovog meca. Pritom on je sjeban psihicki potpuno, isto kao sto je posle finala Miamija izgubio od Tursunova u Barceloni. Ima -25 odnos vinera i gresaka, ne moze da je drzi u igri 15 sekundi. O cemu pricamo?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      Nesto mi govori da ce protiv Wawrinke proigrati
      Lako mu je poslije danasnjeg privikavanja na podlogu.

      Comment


      • Sakupljaj gem kolicnik za svaki slucaj.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by mareliverpool View Post
          Sakupljaj gem kolicnik za svaki slucaj.
          Kakav slucaj ? Da nece mozda nesrecni Berdih ili Vavrinka (nadam se da hoce) da pokvare planove ?
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Sad sam dosao gajbi. Vidim da uopste nema dubine u Ferrerovim udarcima sto je bilo kljucno u Parizu. Totalno je nesiguran u svoje udarce a i vidi se da je izmrcvaren. Steta, ali kao sto sam rekao posle pobede nad Nadalom i nisam puno ocekivao od njega ovde u Londonu
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Originally posted by Johnny View Post
              Kakav slucaj ? Da nece mozda nesrecni Berdih ili Vavrinka (nadam se da hoce) da pokvare planove ?
              Nikad se ne zna.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ni Pralica ne zna sta price, teniski trener. Evo upravo prica koliko je Davidu potreban dan-dva odmora jos prije ovog meca. Pritom on je sjeban psihicki potpuno, isto kao sto je posle finala Miamija izgubio od Tursunova u Barceloni. Ima -25 odnos vinera i gresaka, ne moze da je drzi u igri 15 sekundi. O cemu pricamo?
                Pa naravno da je svaki dan pauze bitan na kraju godine. Na tome Nadal i bazira napad na ovu titulu Misliš da bi sa maksimalnim napinjanjem u subotu i sa vjerovatna 3 seta u nedelju bio spreman da ovde odigra još 5 mečeva? I slažem se da Ferrer ovo tankira jer ni na maksimumu ne bi dobio meč, a goriva nema da se ganja danas, pa sledeći dan ili onaj tamo sa Berdychom.

                Comment


                • Berdych je mozda vec pokvario Wawrinki, mada ovaj David nece nikoga pobijediti, tesko, a pogotovo ne u dva seta.

                  Ali su mi najjaci navijaci ostalih igraca, cijeli zivot dizete na sprdnju Nadalove navijace sto pricaju da kad gubi nije spreman i tankuje, a sad ste se zbog mrznje prema Ferreru pridruzili njima
                  sigpic

                  Comment


                  • Aj, zavrsavajte vise ovu predstavu, dosadna je
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by prskaj View Post
                      Sad sam dosao gajbi. Vidim da uopste nema dubine u Ferrerovim udarcima sto je bilo kljucno u Parizu. Totalno je nesiguran u svoje udarce a i vidi se da je izmrcvaren. Steta, ali kao sto sam rekao posle pobede nad Nadalom i nisam puno ocekivao od njega ovde u Londonu
                      Dodje covjek na dva minuta i izdominira
                      sigpic

                      Comment


                      • Nesuglasice u raju?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Platite ljudima stuju koju su potrosili gledajuci ovu predstavu

                          Comment


                          • Igra macke i misa.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              E ovo je tankovanje, u Parisu je bar masu dobio poena vinerima, ovdje samo poklanja. Fokus na Wawrinku i Berdycha i da preko Del Potra dodje do finala ako bude uigrane kombinacije Federer-Del Potro. To je plan.
                              Vrlo je moguce da je ovo po sredi. Morao bi da ulozi ogroman napor da bi dobio Nadala a ta pobeda mu u krajnjem zbiru ne bi mnogo znacila ukoliko izgubi od Stana i Berdiha. Prakticno bi to bila Pirova pobeda. Treba svu paznju i preostalu energiju, koje ocito nema mnogo, usmeriti na ta dva meca. Ili je to ili jednostavno nije preostalo ni trunke energije u njemu, sto cemo saznati uskoro.
                              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                              Comment


                              • Ajde zavrsavaj.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X