Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak ne uci iz svakog meca... sto se toga tice on je bas spor ucenik.... Mogu sada da navedem gomilu primera, ali mi se neda ...
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Novak ne uci iz svakog meca... sto se toga tice on je bas spor ucenik.... Mogu sada da navedem gomilu primera, ali mi se neda ...
      ma sad mu je sveze pamcenje inace zaboravan je ;)

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Ovo je dvorana, a u dvoranama Federer uvijek ima neku prednost. Covjek je najbolji u historiji u dvoranama, a Rafa je redovno skupljao gemove protiv njega u zatvorenom..

        Fed sutra dobije Noleta 2:0, ide na Delpa i tu ako rijesi mec u 2:0, igrat ce da namjesti Novaku da ispadne zbog gem kolicnika, jer nadat ce se da ce Delpo da mu uzme barem set..
        Mozes li za nas rabove koji ne vladamo materijom bas najbolje da objasnis po cemu je Federer veci dvoranski igrac od onog Ivana Lendla
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          BHom ga je razbio u zadnja dva gema...bas fino prodje kroz lopticu cijelim tijelom...pogotovo mu to dobro ide protiv Rafe, a i protiv Novaka na Wu je BH bio fenomenalan
          BH je njemu i na Olimpijadi bio odlican. Bio sam iznenadjen. DP je sada bolji igrac nego 2009. Problem za njega je da su ga drugi upoznali.

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            Koliko je Nadal dobar na sljaci toliko je los na indoor terenima. Cak sta vise ima najgori skor od Velike cetvorke kad su u pitanju mecevi protiv igraca iz TOP 10 ( 11 pobeda i 14 poraza ). Rekao sam vise puta, u dvorani protiv TOP 10 igraca Nadal nije favorit bar statisticki gledano.



            Inace ova tabela govori o odnosu pobeda i poraza Velike cetvorke u mecevima sa igracima iz TOP 10 a zadnja kolona se odnosi na indoor turnire.
            Skeptik,

            Svaka cast za tabelu. Nevjerovatnoo puno toga otkriva. Nadal je samo 35:31 na hardu a Novak bolji od Federera na hardu. I onda Nova gubi USO finale od Nadala.

            Najinteresantnija je sljaka. Kad se izuzmu mecevi sa Nadalom, Federer je bolji na sljaci nego na hardu! Novak tek za nijansu losiji! S druge strane, ako se Nadalu na sljaci oduzmu mecevi protiv Federera i Novaka, ima nevjerovatnih 40:2. Mislim da su to Gaudio i Koria. (Pricam po sjecanju.)

            Gdje si nasao tabelu?

            Comment


            • Ne mogu da verujem da ste stigli do toga da ce Fed i Delpo da namestaju, a Fed i Djokovic tek treba da odigraju svoj mec.
              Sta sve necu ovde procitati

              Sent from my HTC, posto mi se moze
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                S druge strane, ako se Nadalu na sljaci oduzmu mecevi protiv Federera i Novaka, ima nevjerovatnih 40:2. Mislim da su to Gaudio i Koria. (Pricam po sjecanju.)
                Bio si blizu majstore. Jedina dva preostala poraza od igraca koja su u tom trenutku bila u TOP 10 su Moja tada 4.igrac na svetu koji ga je pobedio u Umagu 2003 (6-4, 6-4) i Gaudio tada 8.igrac na svetu u Buenos Aires 2005 (0-6, 6-0, 6-1). Od tada, ako se izuzmu porazi od Novaka i Federera, na sljaci nije izgubio nijedan mec od TOP 10 igraca.
                Morao sam da editujem ovo zbog Mareja jer je on posebna prica. On za sve ove godine na sljaci nema nijednu pobedu nad TOP 8 igracem i ima jednu jedinu pobedu nad TOP 10 igracem. Unbelievable! Tu jedinu pobedu nad TOP 10 igracem ostvario je u Monte Karlu 2009 protiv Davidenka tada 9.igracem na svetu (7 : 6) (6 : 4).
                Last edited by skeptik; 05-11-13, 09:16.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Ne mogu da verujem da ste stigli do toga da ce Fed i Delpo da namestaju, a Fed i Djokovic tek treba da odigraju svoj mec.
                  Sta sve necu ovde procitati

                  Sent from my HTC, posto mi se moze
                  Bolje sad da prodjemo kroz to, da poslje ne pljuju Feda
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ove godine sumnjam da ce doci do namestanja... Ne znam da li je toga bilo proteklih godina kada su ova dvojica igrala u istoj grupi.

                    Prosto ne volim da razmisljam o teorijama zavere. Gledam teren. Na terenu ce se sve pokazati.
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • Organizator je preventivno reagovao u cilju sprečavanja zavereničkih domunđavanja obezbedivši mogućim akterima zakulisnih radnji smeštaj u adekvatnim apartmanima.
                      Svetli 15319690-the-tower-of-london-medieval-castle-and-prison.jpg apartmani sa predivnim pogledom 44245946.jpg čekaju eventualne muljatore u predivnom objektu sa odličnom termo i zvučnom izolacijom 55671_tower_of_london_prison_londra.jpg
                      sigpic

                      Comment


                      • Ako bude odmoran, Novak bi morao pobijediti danas. Istina je da su oragnizatori do maksimuma prilagodili uslove Federeru, ali Novak je ipak jaci igrac u ovom trenutku. Naravno umor moze poremetiti ovu racunicu.

                        Pozeljno je da pobijedi 2:0, tako da neugodni mec sa DP-om ima nesto manji znacaj.

                        Comment


                        • Kako su organizatori prilagodili uslove Federeru?
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ucinili su uslove brzim nego prosle godine. Izvor: Sky soprt

                            Doduse oni kao placu da ti uslovi ne odgvaraju Rafi nego Novaku i Rodzeru. Mislim da je Ipak akcent na Rozdera.

                            Comment


                            • I to su oni uradili samo zbog Rogera?
                              Iako je po meni podlgoa ista kao i prosle godine, ali nema veze...
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                I to su oni uradili samo zbog Rogera?
                                Iako je po meni podlgoa ista kao i prosle godine, ali nema veze...
                                Naveo sam izvor Bojana.

                                Da sam ja oragnizator ucinio bih isto. Ubrzao uslove onoliko koliko moze proci. Ucinio bih to zbog Rodzera, koji je jos uvijek, izvan svake sumnje, najpopularniji teniser na svijetu.

                                Comment

                                Working...
                                X