Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zamalo zaboravih. Peglamo H2H <3
    sigpic

    Comment





    • TO JE TO !!!

      BRAVO NOVAČE!

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        ma ne mora ni servirati, gde sme Stan da ga pobedi
        Roletov drugi servis od 15 km/h Stanislav kuca u mrezu.
        Svajcarska skola riterna
        sigpic

        Comment


        • Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Samo vi likujte Novakovci Izbunarice strika Toni da se 2016 ATP world tour final igra na sljaci, pa cemo videti tad sta ce da bude
            Do tad ako ovaj ne bude iscurio na sve moguce pore ja mogu da prestanem sa pracenjem sportova
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Koliki pehar. Teže ga je podići nego dobiti Nadalinu.

              Comment


              • Ovo je stvarno bio još jedan dokaz, da sve od Novaka zavisi. Kada igra kako zna i treba protiv Rafe, ovaj jednostavno nema odgovor.
                Strašno je taktički na momente odigrao, izuzetno pametno servirao, riternirao besprekorno. Imao je opet taj mali problem sa brejk loptama 3/11, ali sve je nadoknadio svojom pametnom i fokusiranom igrom (ako izuzmemo opet onaj mali pad kada je na drugi eventualni brejk poslao BH u aut i umesto 4:0 postepeno stigao do 3:3).
                Sve je bilo skoro pa besprekorno, a kada igraš ubedljivo protiv najvećeg konkurenta i pobediš ga na kraju, bez većih trzavica, nema zamerki.
                Živeo majstore!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ipak, masu ih je bilo dubokih posle kojih Nadal nista nije mogao sem da vrati. To je ok, ritern je bio na ivici noza i neka je, tako i treba. Ali BH paralela koju Visko fali icjelo vrijeme bas razocarala.
                  Nema potrebe za agresivnoscu, ne mogu da verujem da ti to ne vidis, pa da je kucao BH DTL Nadal bi se osecao kao domaci i vracao bez greske. Pa pobogu jel si video koliko je smesnih lopti smestio u mrezu. Totalno promasen tajming, ako loptice ka njemu ne idu brze od 150 na sat ne zna sta ce sa njima protiv Novaka.

                  Takticki sjajan mec sa jednim psiholoskim padom
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Originally posted by pecaros View Post
                    Roletov drugi servis od 15 km/h Stanislav kuca u mrezu.
                    Svajcarska skola riterna
                    Role izbacuje metar u aut, Stanislav insistira da je lopta dobra....taktika, puca da uzme Edberga naredne godine
                    sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                    Comment


                    • 22 узастоопна победа, а тек је на пола, иде до 49...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by prskaj View Post
                        Dodje keva i za 5 min mi polupa zivce vise nego sto ce ova dvojica za naredna 4 sata. Skill
                        A, tako znaci, zato ti izigravas policajca vise nego moderatora.

                        Comment


                        • Ovo je trebalo jos ubjedljiivije da se ugazi Jednostavno ga je gazio od pocetka do kraja,morao ga je surovije smozditi.Jer ipak,mnoooogo je Novak bio jaaak i svirep,da je morao da ga ponizi! U svakom slucaju,potvrdio je ko je gazda druge decenije novog vijeka,i jednostavno se ne vidi ko bi mogao da bude bolji u narednih nekoliko godina.Noleva era!


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by prskaj View Post
                            Nema potrebe za agresivnoscu, ne mogu da verujem da ti to ne vidis, pa da je kucao BH DTL Nadal bi se osecao kao domaci i vracao bez greske. Pa pobogu jel si video koliko je smesnih lopti smestio u mrezu. Totalno promasen tajming, ako loptice ka njemu ne idu brze od 150 na sat ne zna sta ce sa njima protiv Novaka.

                            Takticki sjajan mec sa jednim psiholoskim padom
                            Ne razumijes, on je masu ispucao tih laganih BHa po paraleli, bez ikakve potrebe realno. Kraj je sezone, ja se ne zanosim da je ovo najbolji Nadal, jer sigurno nije. Isto tako ja sam siguran da najbolji Novak dobija najboljeg Nadala ali mu je danas masu toga poklonjenog, od januara toga vise nece biti. Beijing mnogo bolji mec bio sto se mene tice.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan Piper View Post
                              Mi da navijamo za Novaka? Nasta ce to da lici jbt, auu
                              Takvi nam i ne trebaju.

                              Comment


                              • Teniska lekcija za danas

                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X