Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Kad ce snimak meca, treba ovo jos jednom odgledati
    Ako još 2x ne odgledaš kao da nisi ni gledao. Moraš zaustavljati svaki poen da vidiš mudrolije, ili ne moraš, CW ili Prle će analizirati meč

    Comment


    • Originally posted by prskaj View Post
      Vracam Berdiha u pricu
      neeeeeeeeeeeeeee
      salila sam se

      to je shminka kriv, troluje celo vece
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Fkt Majo, koliko si ih izbrojala?

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Maji treba snimak, nije stigla sve vinere da prebroji
          Ma nisam ja brojala, samo prepisivala od komentatora. :-)

          Novak 19 winnera, Nadal 9 (popravio broj winnera u poslednja 3 gejma), Novak nekoliko UE manje od Nadala (mislim da je bilo 23:19 u UE za nadala).

          I još statistike ... http://www.flashscore.com/match/Ywf5...h-statistics;0
          Last edited by Maja; 11-11-13, 22:32.

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Ako još 2x ne odgledaš kao da nisi ni gledao. Moraš zaustavljati svaki poen da vidiš mudrolije, ili ne moraš, CW ili Prle će analizirati meč
            CW ce sigurno analizu izbaciti za par sati! Covjek voli dvoranski tenis, a ovo je vrh. Ne moze bolje!

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Ja sam znao da je Novak jaci ali stvar je tu mentalna. Ja sam se ponadao da ce biti 4:0 u prvom, apotom 6:1 i teski poraz Rafe. Ali ono sto se desavalo od 3:0, 40:30 za Novaka na rafin servis, do 3:3, me je bilo jako zabrinulo. Jos Novak nije mentalno stbilizovan kad igra protiv Nadala.
              Slazemo se da jos uvek nije... Ja sam nekako ocekivao taj pad. Da je on iskoristio onu brejk loptu na 3-0 on bi ga unistio i to bas. Ali sam znao da ce ga to malo naterati na one jeftine greske. Ali se brzo vratio na kolosek i nakon prvog seta je bilo jasno ko vlada na terenu. Rafa je tesko servirao i Novak je samo vrebao kad ce da ga brejkne i zavrsi ovo.

              Smatram da jedini cilj Novaku za sledecu sezonu ( sto se tice Nadala ) treba biti RG. Tu pobediti Nadala i rivalstvo dobija drugu notu .
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                Kad ce snimak meca, treba ovo jos jednom odgledati
                Odmah posle meca svajcarskog derbija za trece mesto
                sigpic

                Comment


                • notorious,

                  Novak je imao brjek lopte 3/11 a Rafa 1/3. Sve tri Rafine su dosle u gemu koji je Novak izgubio, kad se pogubio.
                  Last edited by NI; 11-11-13, 22:40.

                  Comment


                  • Што волим што га је испрашио!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by skeptik View Post
                      Bojim se da ulazi u seriju poraza kad su u pitanju mecevi sa Novakom.
                      Sto se bojis? To je mnoga lepa stvar.

                      Comment


                      • Originally posted by pecaros View Post
                        Odmah posle meca svajcarskog derbija za trece mesto
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Originally posted by Maja View Post
                          Na nisam ja brojala, samo prepisivala od komentatora. :-)

                          Novak 19 winerra, Nadal 9 (popravio broj winnera u poslednja 3 gejma), Novak 2 UE manje od Nadala.
                          Nisi ni svjesna koliko je malo falilo da dobiješ ban od Bojane. Gdje njoj da napišeš "tvoj" ali si se ispravila brzo Svaka čast na prognozi, moraću te konsultovati prije odlaska u kladionicu.

                          Comment


                          • Jeste vidjeli ono Novakovo radovanje na kraju. Ono jako raduje.
                            Last edited by NI; 11-11-13, 22:42.

                            Comment


                            • Sad mi nekako moja najava meca dodje vizionarska
                              sigpic

                              Comment


                              • шта сте навалили на ту репризу? Биће на АО!
                                Last edited by Žika; 11-11-13, 22:37.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X