Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    kako nije simpatican...tenkjuverimac jedna rijec
    ma tako svaki Spanac prica, numeju da pricaju engleski
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Опет патетика!
      sigpic

      Comment


      • Teska zivotna prica

        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Originally posted by Bonomo View Post
          @NI

          sada je vreme da napisem post koji sam citav dan zeleo da napisem ali sam cekao da Novak pobedi . Prosto sam verovao da ce pobediti... Plasio se jesam ali sam ipak imao uverenje da ce izvuci ovo. Zasto? Odgovor je jednostavan. Novakovo samopouzdanje.

          To je kljuc u ovom match up-u. Nista mu Nadal danas nije mogao i to samo zato sto je ovaj imao neverovatnu kolicinu samopouzdanja. Na US openu to nije imao i to zato sto mu je to Nadal ugasio u Montrealu. Rg necu da pominjem. Tu je Novak sam kriv i to se tesko zaboravlja...

          Dakle u tri meca gde ga je Nadal dobio on je dobio zato sto je uspeo da mu ugasi samopouzdanje. Ovde to nikako nije mogao da uradi.

          Ovo ce dati krila Novaku za 2014-stu godinu koja je ponavljam presudna godina za njihovo rivalstvo.
          Ja sam znao da je Novak jaci ali stvar je tu mentalna. Ja sam se ponadao da ce biti 4:0 u prvom, apotom 6:1 i teski poraz Rafe. Ali ono sto se desavalo od 3:0, 40:30 za Novaka na rafin servis, do 3:3, me je bilo jako zabrinulo. Jos Novak nije mentalno stbilizovan kad igra protiv Nadala.

          Comment


          • Jos Berdih u dejvis kupu i da ih sve pocisti u dvorani ove sezone (TOP 8).... Bog dvorane.

            Comment


            • Ноле устаје са столице у стилу: ко вас јебе!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Težak je bio i zadnji gem, Nadal je šampionski odigrao nekoliko poena, nekog drugog bi brejknuo rutinski.
                Apsolutno, ali tu nista Novaku ne zamjeram. Rafa je odlicno igrao. Ona tri gema je Novak bio uzasno upasen. Zapravo najpozitvnije iz cijelog meca je zadnji gem. Nije pukao. To budi nadu.

                Comment


                • E sada da malo i Novak patetise
                  sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                  Comment


                  • Kad ce snimak meca, treba ovo jos jednom odgledati

                    Comment


                    • Ne vole ga nikako, strašno je pogođen

                      Comment


                      • Olja salji pivo.
                        Nestalo
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Kad ce snimak meca, treba ovo jos jednom odgledati
                          Maji treba snimak, nije stigla sve vinere da prebroji
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ovo Nadalu nije trebalo. Trebao je da izgubi u SF ali Delpo uprskao stvar. Bojim se da ulazi u seriju poraza kad su u pitanju mecevi sa Novakom.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Maji treba snimak, nije stigla sve vinere da prebroji
                              Vracam Berdiha u pricu
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • 1500 бодова и 2 милиончета!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X