Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bonomo View Post
    Ne znam kolko ce ovo uticati na Nadala
    Isto mu se vata, zna da je losiji pa zna, ne menja ovo nista. Trudice se da ukrade koju pobedu tu i tamo. Treba se njega plasiti naravno, evo samo ove godine je ukrao 2 i to veoma bitne
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Nisu prestigli Serenu.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Nema Masters kupa za Nadala jos uvek, vise srece drugi put

        Comment


        • Nadal moze biti prezadovoljan rezultatom, moglo je biti daleko gore po njega. Da se Novak nije pogubio u prvom setu moglo je pasti i ponizenje, ali previse je respekta izmedju njih dvojice, previse je strahopostovanja da bi sve islo glatko iako je od starta bilo vidljivo ko je bolji igrac trenutno.

          Dominacija
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • klasik

            Svaka cast Novace! Perfektan zavrsetak sezone! Zasluzena titula!

            Comment


            • Da vidite kako će Boki da promeni mišljenje za tri godine kad Nole bude pripretio da dostigne Rogerov broj WTF-ova..
              Originally posted by gokara
              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

              Comment


              • Još jedan dokaz da sve od Novaka zavisi.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Samo da naglasim da je prskaj najbolja osoba koju sam ja virtualno upoznala
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Pjeske.
                    sigpic

                    Comment


                    • Izvinite mi...

                      IDEMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

                      Comment


                      • Ljudi kako sam srecna
                        Toooo Noleeeeeee najbolji si
                        Noletovci, slavimo bre,idemooo
                        Hvala Fedovcima na navijanju
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Originally posted by mareliverpool View Post
                          lagano.
                          Nije bilo lagano ali kao da jeste.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Samo da naglasim da je prskaj najbolja osoba koju sam ja virtualno upoznala
                            Hahahahhaah oces Berdiha ili Berdych-a? <3
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Pjeske.
                              <3 <3 <3 <3
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • @NI

                                sada je vreme da napisem post koji sam citav dan zeleo da napisem ali sam cekao da Novak pobedi . Prosto sam verovao da ce pobediti... Plasio se jesam ali sam ipak imao uverenje da ce izvuci ovo. Zasto? Odgovor je jednostavan. Novakovo samopouzdanje.

                                To je kljuc u ovom match up-u. Nista mu Nadal danas nije mogao i to samo zato sto je ovaj imao neverovatnu kolicinu samopouzdanja. Na US openu to nije imao i to zato sto mu je to Nadal ugasio u Montrealu. Rg necu da pominjem. Tu je Novak sam kriv i to se tesko zaboravlja...

                                Dakle u tri meca gde ga je Nadal dobio on je dobio zato sto je uspeo da mu ugasi samopouzdanje. Ovde to nikako nije mogao da uradi.

                                Ovo ce dati krila Novaku za 2014-stu godinu koja je ponavljam presudna godina za njihovo rivalstvo.
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X