Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne, ne ide Lepo sam rekao, cim je Rafa onako odreagovao kada jeosvojio prosli gem...
    link

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Možemo. Nisam ispratio start, ali je Carlsen mnogo atraktivniji od Karpova npr. Poenta je bila da se tad pričalo kako su odigrali dosadan meč, vezali nevjerovatan broj remija, a nisu gledali sva nadmudrivanja. Tako i ova dvojica sad, osvajaju teren metar po metar, ali kome objasniti

      Inače ga Novak otvara Španskom, izbaci pješaka na e4 pa Lovcem po dijagonali na b5, samo što ga ne vraća na a4 već nastavlja napadati.

      Red je da Novak pruži priliku svom velikom frendu, ipak nema ovaj turnir i red je da bar na trenutak osjeti sažaljenje
      Stvar u remiju jeste da su odigrali tako dobru partiju da druge nema... Samo remi. Jedino je Aljehin bio drugaciji. Proucavao sam preko stotinu Aljehinovih partija i on je mozda i jedini svetski prvak koji nikako nije voleo da ide na remi. Cak je jednom rekao ''znao sam da cu izgubiti jos posle 15 poteza ali sam poceo onda da razmisljam o sledecem mecu i koju cu varijantu da koristim''. To ti govori o tome koliko je bio uvucen u sahovski svet i sve moguce varijante koje slede nakon prvog poteza .

      Ok vracamo se na Novaka.

      ODSERVIRAJ OVO!
      sigpic

      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

      Without error there can be no brilliancy.

      Comment


      • NEverovatno kolko se NAdal bori... boze mili

        Comment


        • 3 sreća (3 Championship lopta) ajde Nooleeee

          Comment


          • TAKO je BRE!

            Sampionski odigrano. Sansu mu nije dao.

            Ne znam kolko ce ovo uticati na Nadala ali znam da ce ovo Novaku dati krila za sledecu sezonu.
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • PRSKAJ BREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Rutinski.

                Pješke.

                Comment


                • Trenutak istine. Idemo Nole.
                  Kakvo nadmudrivanje, i DOBARRR
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Tako je majstore! Car, car, car! Mada po igri ovaj mec se morao zavrsiti daleko, daleko rezultatski ubedljivije. Apsolutna dominacija.

                    Comment


                    • Bravo Nole
                      tenis spasen
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • [IMG]

                        Last edited by Žika; 11-11-13, 22:16.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ispade na kraju rutinski....kada Novak igra svoju igru, Rafa nema resenje...Zasluzeno
                          sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                          Comment


                          • Tisina Rafovac
                            sigpic

                            Comment


                            • Kralj Kraljeva!!!
                              Car Careva!!!
                              Bog teniske igre
                              sigpic

                              Comment


                              • Ufff, sad se mnogo lakse dise..

                                AJDE BRE CARETINOOOOO! BRAVO BRE! JE*I IH SVEEEEEE !
                                link

                                Comment

                                Working...
                                X