Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlicno pripremljen mec, Stan nije imao ni teoretskih sansi. Druga polovina drugog seta bila je bas monotona, videlo se da Stan nema ideju sta da radi i da ce sve zavisiti od Novakove koncentracije do kraja meca. Jeste propustio par brejk sansi i time priliku da mec okonca ranije, ali najvaznije da se sve zavrsilo bez komplikacija. Sutra idemo po titulu.

    U samo desetak dana Novak vs Svajcarska 4:0
    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

    Comment


    • Stanu, sve cestitke za igre i postignut izvanredan rezultat
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Tako Noleee,sutra veliko finale
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • сад се тони купа у сопственом зноју... капље на све стране

          Comment


          • Novače brejk lopte 4/10

            Stan 51 pobeda... zdravo, doviđenja, odlično
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • I sutra Novak - Nadal 2:0 ako Rafa bude igrao ko danas nema mu spasa bice VAMOS TAMOS

              Comment


              • Sutra ništa osim titule ne dolazi u obzir. Idemoooooo
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Nole odigrao skoro savrsen mec!Sjutra vjeciti derbi,uhh jedva cekam! Samo sto sam ocekivao Federera,vjerovao sam da moze danas protiv rafice,al eto....nista specijalno nije odigrao,Federer ga castio!


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Ako napravimo paralelu meceva Novaka sa Vavrinkom i Nadala sa Vavrinkom onda Nadal nema sta da trazi sutra

                    Comment


                    • Stan je zaista imao fantasticnu sezonu. I moram da priznam da sam se uplasio kada je brejknuo Novaka u prvom setu. Ali Novakova taktika me je iznenadila. Ako je to bila taktika ...

                      Bice opasno sutra. Bitno je uci u mec kako treba i sve ostalo ce doci ...

                      Idemo Nole
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • Uf toliko sam isčekivala taj njohov konačni okršaj, i evo ga napokon, već me hvata trema
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Novak je odradio Stana, protiv Nadala je po prikazanom favorit iako Rafa ludacki servira...naravno taj servis nece biti efikasan protiv Novakovog riterna.Sve u svemu dvojica najboljih su u finalu.
                          sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                          Comment


                          • Dal Celo tvitnu neku
                            sigpic

                            Comment


                            • Дакле, и Ноле освоио 1000 бодова.. укупно 12,100 кад утепа Рафу...
                              sigpic

                              Comment


                              • Najbolja moguća završnica sezone, nadam se da će nam za kraj prirediti jedan odličan meč za pamćenje. Pomalo mi je i žao što je kraj sezone
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X