Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ima nade za Rodzera,sad sam uzivo uplatio na njega ,11 kvota
    sigpic

    Comment


    • Sad ce ribrejk...

      Comment


      • Hajde Rafa zaigraj barem malo bolje da znam zasto je izgubio

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Zaprati sta je rekla Jagodica... Nadal uvek naleti na svoje protivnike kada nisu u pravu formu. Da da, jaka teorija, nema sta.
          Da je Nadal u ovako losoj formi kao Fed, on bi ili izgubio sve meceve u grupi i pobegao ili se ne bi ni pojavio na turniru, jer bi rekao da je povredjen.

          Sent from my HTC, posto mi se moze
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Vineri- oba po 15

            Comment


            • Како се Рафа радује кад игра са Фекијем, па се шепури, па са као нешто мршти, као нешто је изпланирао, а игра шаблонски као манијак...
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                Zaprati sta je rekla Jagodica... Nadal uvek naleti na svoje protivnike kada nisu u pravu formu. Da da, jaka teorija, nema sta.
                Navedi mi jedan indoor Fedal mec koji je Rafa dobio, a da je Role bio u formi, oh wait....
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Ma meni nije jasno sta se glupira feki sa ovim visokim spinovima, brate ubrzaj igru, igraj kao protiv novaka i delpa, stas se usro?

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Da je Nadal u ovako losoj formi kao Fed, on bi ili izgubio sve meceve u grupi i pobegao ili se ne bi ni pojavio na turniru, jer bi rekao da je povredjen.

                    Sent from my HTC, posto mi se moze
                    Jel sam rekao da je Nadal bolji u Indoor uslovima od Fed ili sam govorio opsto? Ne shvacas izgleda.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Da se danas fh pojavio, bio bi skroz drugaciji mec

                      Sent from my HTC, posto mi se moze
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by littlemrmot:P View Post
                        Ma meni nije jasno sta se glupira feki sa ovim visokim spinovima, brate ubrzaj igru, igraj kao protiv novaka i delpa, stas se usro?
                        vidis valjda da ne moze London agresivnim udarcima da pogodi, a ne teren

                        Comment


                        • Originally posted by Jack 10 View Post
                          Ma ima nade za Rodzera,sad sam uzivo uplatio na njega ,11 kvota
                          Bolje da si nas počastio

                          Shminka, Goaterer baš ne dominira ove sezone sa bilo kojim udarcem, sve mu šteka. Kod Nadala je FH većim dijelom sezone bio najbolji u karijeri, pa je moja konstatacija logičnija Uz to mu nikad ne leži, a ne znamo da li je Nadal uopšte na 100%, ili se čuva za sutra

                          Comment


                          • Eee, da je proslog decembra bio smak svijeta...

                            Comment


                            • Originally posted by Johnny View Post
                              Navedi mi jedan indoor Fedal mec koji je Rafa dobio, a da je Role bio u formi, oh wait....
                              OMG, Jagodica je mislia opsto, na sve turnire, ne na ovaj, bar sam ja tako ukapirao. Znaci rekla je da Nadal uvek ima sreca da su mu protivnici u slabijoj formi. Na to sam odreagovao, ne na neki indoor uslovima ili sta ti ja znam.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Ok je to noto, kad se uporedi ova sezona

                                Ali cisto kazem da bi ga Roger sa igrom od prosle godine u ovo doba bukvalno raštimao...

                                Odavno mi teze nije palo neko gledanje meca...znam da moze, a u isto vrijeme i da nece

                                Comment

                                Working...
                                X