Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarRF View Post
    Bonomo ti si jedan vrlo korektan forumas i zato hocu da ti odgovorim. Upravo na to i ciljam. I meni je muka od takvog okruzenja i ja nekim cudom pokusavam cuvati sebe od togaNamera mi je bila da kazem upravo to....ko se ikada bavio sportom , a ja jesam, doduse jednim kolektivnim, zna da je najnormalnije da skacemo na svaku odluku koja nam se ne svidi.....Novak moze da psuje i ljuti se na sebe i to je ljudski, potpuno. Ali ako hoce da izgradi imidz kod publike ne treba da ulazi u klinc sa istom....Bezveze ulazimo un rasprave ovakve vrste....idemo igrati tenis.I ovde cu reci jos nesto . Da, Role zna da psuje, da Rafa , zna da psuje....Ali me bas briga za to. Igraju strasno dobar tenis sva trojica i samo to me zanima. Ako se jos i lepo ponasaju, sve ok.
    Slazemo se... Tenis je bitan. A ponasanje... Pa to je do njih kako ce se ponasati tokom meca i posle njega. Neka svadja sa publikom naravno da mu nije potrebna ali mslim da to juce nije bio slucaj pa sam zato tako reagovao kada se pomenulo to njegovo izbacivanje loptice u publiku.

    I ja sam se bavio sportom i sada kada igram znam da pobesnim na sebe ako mi se nesto ne svidi u igri. I zato razumem Novaka i druge kada se nerviraju...

    Slazemo se i oko tog izgradjivanja imidza... Nikakve svadje mu nisu potrebne. Samo stalozenost i da igra svoju igru i sve ce doci na svoje mesto...
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • Originally posted by Berkut View Post
      Nisam hteo da se upustam u diskusiju samo mi se dopao citat @Bonomo nista vise, bez zelje za praznom diskusijom koja je glupa po meni licno (bez uvrede) ja sam navijac Novaka nista vise, nekad sam navijao za Federera ali me nazalost razocarao njegovim silnim izjavama na raznim press konferencijama.
      Nadal postujem donekle ali i on i njegov stric su imali zaista prave bisere.
      Nema potrebe za vecom diskusijom ... Ono sto si citirao je bilo jednostavno iznosenje misljenja i hvala ti sto to cenis .
      sigpic

      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

      Without error there can be no brilliancy.

      Comment


      • Originally posted by Zika View Post
        срећа да сам гледао "твоје лице збучи познато" па нећу да псујем овде!

        Nije valjda Zile za ovo da apcanu rizikujes
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by pecaros View Post
          Nije valjda Zile za ovo da apcanu rizikujes
          то ми милиција дала као терапију... /само музику и анимал планет.... фарму такође никао не гледати/
          Last edited by Žika; 10-11-13, 11:53.
          sigpic

          Comment


          • Rodžer - Rafael 2:1
            Novak - Stanislas 2:0
            Н. Ђ.

            Comment


            • Koliki problem predstavlja kada malcice negativno prokomentarises nesto u vezi Novaka je prosto neverovatno.
              Last edited by Mr. Wolf; 10-11-13, 11:58.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Kvote na Wawrinku bas dosta padaju,verovatno misle da Novak nema snage da izvuce jos jedan mec.

                Comment


                • Originally posted by Zika View Post
                  15 часова:

                  Rafael Nadal (ESP)
                  v
                  Roger Federer (SUI)

                  Добар распоред, само што Феки одавно инје идграо четврто коло ове године, а има и малу децу, треба их водити у забавишете да се не појави неки Тута бугарин да то ради уместо њега и онда одоше милиони код зетова...
                  Poslednja dva turnira?

                  Comment


                  • Originally posted by Johnny View Post
                    Koliki problem predstavlja kada malcice negativno prokomentarises nesto u vezi Novaka je prosto neverovatno.
                    Сам је крив! размазио нас је са оним: 6/0 6/1


                    Вердаско одмах направи брејк против Додига!

                    Шта је Ноле урадио? ....
                    Last edited by Žika; 10-11-13, 12:58.
                    sigpic

                    Comment


                    • Fernando #Verdasco before start of his doubles match went to @RogerFederer's locker room to say good luck for the SF match. #FinalShowdo
                      Zar i ti Nando
                      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                      Comment


                      • Nadam se da ce Nadal danas dobiti a u finalu ce igrati sa Novakom.
                        Vamosidemo!

                        Comment


                        • Originally posted by SonjaFan View Post
                          Nadam se da ce Nadal danas dobiti a u finalu ce igrati sa Novakom.
                          Vamosidemo!
                          Polako,cek da Nole dodje do finala,da ne ureknes

                          Meni svejedno ko ce danas pobediti,nadam se dobrom mecu
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Idemo Role

                            Sent from my HTC, posto mi se moze
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Svejedno mi je ko će ovo da dobije, ali iz nekog razloga imam ogromnu tremu
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Ajmo Fed, shminka ustaj
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X