Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • izvukao si iz konteksta ono sto ti odgovara! To prvo sto si podvukao,to sam vise napisao u smislu,kako ljudi znaju da prepoznaju velicinu u 'ljudskom' i sportskom obliku..a ovo ostalo sto si podvukao,to ti se ne svidja i ne slazes se jel da haha nekkako me mrzi da s tobom otvaram diskusiju,smijesno mi.


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • I odma mu prave psiholoski profil. Uzivajte ljudi imate svoje igrace i publika ih voli. Uzivajte nama to ne treba. I kad ga vole i kad ga ne vole nama je on najbolji. A to je ono sto je bitno.

      Neko nece da pravi maske i da se pravi fin kad ponekad to nije a neko ima i 10 maski svaka za razlicitu priliku.

      Ono sto vidite kod Novaka je ono sto cete i dobiti. Ili ga volis ili ga ne volis. Mi smo njegovi navijaci i tu smo uz njega i kad gubi i kad pobedjuje i kad se nervira i kad se raduje.
      Ovo je jako lepo receno, nema se sta dodati

      Comment


      • Tako je i najbolje, snaga argumenata i cinjenica je presudila, posebno zacinjena objektivnoscu, hvala ti
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Bitna je kad navodiš primjer koji nema veze ni sa čim. Niko ne stvara nikakav izgovor, promašuješ kao što će Arsenal danas da promašuje.
          Nek promasuje Arsenal dat neko ce iz Uniteda auto go pa nece biti mnogo zamaranja sa time

          Nije bitan primjer. Ignorisi iga i imat ces sta? Ono sto sam rekao u svom prethodnom postu..
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ne bese li danas na rasporedu Fedal
            Citam ove poslednje stranice pa pomislih da je moze biti otkazan
            sigpic

            Comment


            • Nisam hteo da se upustam u diskusiju samo mi se dopao citat @Bonomo nista vise, bez zelje za praznom diskusijom koja je glupa po meni licno (bez uvrede) ja sam navijac Novaka nista vise, nekad sam navijao za Federera ali me nazalost razocarao njegovim silnim izjavama na raznim press konferencijama.
              Nadal postujem donekle ali i on i njegov stric su imali zaista prave bisere.

              Comment


              • Svasta bih dao danas da bace zgradu jedan na drugog kao nekad,barem jednim dijelom...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Rastrcan je Roger, mozda i dobijemo mali dio meca koji ce liciti na nesto...ali naravno da nece na klasike

                  Comment


                  • Nek pocnu na vrijeme i nek zavrse do 5 i 10 da s mirom Arsenal mogu gledati. S obzirom da im je zadnji mec u O2 bio okruglo sat mogao bi danas i Roger da ubrza, u godinama je covjek treba odmorit za sutrasnje finale
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Bonomo View Post
                      Ja sam balkanac moj brat je balkanac i psovke su bile svuda oko nas za vreme skolovanja itd ( kod njega je jos uvek tako ) pa ne psujemo. I bili smo cudni svima zato sto nismo psovali.

                      Ali meni Novak nije ogavan ili cudan zato sto psuje tako tokom meca ili iskazuje svoj bes tako. Jednostavno ja znam da on nije besan na publiku nego na sebe. A publika moze da misli sta hoce. Zasto bi se ljutio na njih? Pa nije dete od 3 godine koje zahteva konstantnu paznju. On se publici vec dokazao. A to da li hoce da ga vole je njihova stvar.
                      Bonomo ti si jedan vrlo korektan forumas i zato hocu da ti odgovorim. Upravo na to i ciljam. I meni je muka od takvog okruzenja i ja nekim cudom pokusavam cuvati sebe od togaNamera mi je bila da kazem upravo to....ko se ikada bavio sportom , a ja jesam, doduse jednim kolektivnim, zna da je najnormalnije da skacemo na svaku odluku koja nam se ne svidi.....Novak moze da psuje i ljuti se na sebe i to je ljudski, potpuno. Ali ako hoce da izgradi imidz kod publike ne treba da ulazi u klinc sa istom....Bezveze ulazimo un rasprave ovakve vrste....idemo igrati tenis.I ovde cu reci jos nesto . Da, Role zna da psuje, da Rafa , zna da psuje....Ali me bas briga za to. Igraju strasno dobar tenis sva trojica i samo to me zanima. Ako se jos i lepo ponasaju, sve ok.
                      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                      Comment


                      • Zelja mi je da prvo 1/2 bude odlican mec,kao nekada medjutim tesko ce to da se desi.Uz svu napaljenost i volju Feda mislim da ce Nadal da zavrsi mec sa 6:3;6:4 a drugo 1/2 ce biti bas onako povuci potegni.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Originally posted by MarRF View Post
                          Bonomo ti si jedan vrlo korektan forumas i zato hocu da ti odgovorim. Upravo na to i ciljam. I meni je muka od takvog okruzenja i ja nekim cudom pokusavam cuvati sebe od togaNamera mi je bila da kazem upravo to....ko se ikada bavio sportom , a ja jesam, doduse jednim kolektivnim, zna da je najnormalnije da skacemo na svaku odluku koja nam se ne svidi.....Novak moze da psuje i ljuti se na sebe i to je ljudski, potpuno. Ali ako hoce da izgradi imidz kod publike ne treba da ulazi u klinc sa istom....Bezveze ulazimo un rasprave ovakve vrste....idemo igrati tenis.I ovde cu reci jos nesto . Da, Role zna da psuje, da Rafa , zna da psuje....Ali me bas briga za to. Igraju strasno dobar tenis sva trojica i samo to me zanima. Ako se jos i lepo ponasaju, sve ok.
                          A sto je najtragicnije nije mu prvi put. I u Madridu je besneo na publike, pa cak i socno ih opcovao, na USO 2011, i jos nekih primera. Jasno je da svako razlicno reaguje na publiku, ama da ulazis u stalne rasprave za publikom to samo moze da steti na publicitetu igraca, nista vise.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Током меча сам рекао да ће Ноле оваквим ставом у игри да навуче гнев код публике... ми смо исто били љути што тако ноншалантно приступа важном мечу... на карају критике за његов поступак, а ко мене критикује што сам испљувао екран, попушио две пакле цигара, испио свашта, отровао се, галамио по кући и узнемиравао околне станаре? нико, осим што је неко позвао полицију!!!

                            Питам се да ли је неко позвао полицију и за Нолета? Сигурно није, он је Ноле, а ја глупи навијач!!!
                            sigpic

                            Comment



                            • Evo ih , zagrevaju se....
                              sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                              Comment


                              • 15 часова:

                                Rafael Nadal (ESP)
                                v
                                Roger Federer (SUI)

                                21 час:

                                Novak Djokovic (SRB)
                                v
                                Stanislas Wawrinka (SUI)

                                Добар распоред, само што Феки одавно инје идграо четврто коло ове године, а има и малу децу, треба их водити у забавишете да се не појави неки Тута бугарин да то ради уместо њега и онда одоше милиони код зетова...

                                Вавринка је ипак доказао овогодишњи напредак у својој игри и плашим се да ће вечерас све да пршти и да ће бити падања по терену и да ће лоптице да се закуцавају по плафону...
                                Last edited by Žika; 10-11-13, 11:42.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X